mtm sports group / mtm yachtıng yelken okulu ( ankara - bodrum - göcek )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ertunc.evciler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,009

ertunc.evciler

Scuba Dalış ve Amtr.Kaptanlık/Yelkencilik Eğitmeni
Yer
Ankara,İstanbul
Web
www.mtmsports.com.tr
MTM SPORTS GROUP / MTM YACHTING YELKEN OKULU

YELKENİNİZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN
NEREDE İSTİYORSAN ORADA DUR.. DÜMEN SENDE !

Amtr. KAPTANLIK/YELKENCİLİK Kurslarına yönelik olarak YELKENCİLİK EĞİTİMLERİ'yle ilgili [/b][/color]

*** Teorik Eğitimlerimiz Ankara’daki Merkez Eğitim Ofisimizde gerçekleştirilmekte olup ;

*** Deniz Pratiklerimiz ise; Şubat - Mayıs Dönemleri arasında yeni başlayan ve tecrübeli farklı grup katılımcılarına yönelik
Ankara ve İstanbul'dan Cuma günü çıkışlı olarak Haftasonu Yelken Turları şeklinde organize edilmektedir.

*** Amatör Kaptanlık/Yelkencilik Eğitimlerine yönelik Haftasonu Pratik Yelken Eğitim Turları
Türkiye’nin en iyi yelken rotalarından Bodrum ve Göcek’te yapılmaktadır.

*** Tüm Amtr. Kaptanlık/YELKENCİLİK’ le ilgili turlar MTM Sports Group tarafından organize edilip.
Üyelerimize/Öğrencilerimize sürekli emailla bilgi verilip, indirimli ücretlerle bu turlara katılmaları sağlanmaktadır.

*** Türkiye'nin en iyi seyir noktalarından birisi olarak gösterilen Bodrum ve Fethiye/Göcek' te
36-38-42 feet Yelkenli Teknelerimizle açık denizde seyir halinde Haftasonu Pratik Açık Deniz Eğitimleri 14 saat sürmektedir.

*** özellikle pratik eğitimlerimizi açık deniz şartlarında yapmak bu eğitimleri verdiğimiz öğrencilere yönelik önemli bir geçerliliktir bizler için.

*** Yılın farklı dönemlerinde Pratiklerini arttırmak isteyen öğrecilerimize ve üyelerimize yönelik
Haftasonu organize edilen Açık Deniz Pratik Eğitimlerimiz ; Bodrum ve Fethiye/Göcek' de bulunan
38 - 42 feet arası Bavaria ve Jeanneau marka yelkenli teknelerimizde yapılmaktadır.

*** Bodrum ve Fethiye/Göcek ’de Açık Deniz Pratik Eğitimlerimiz teknede seyir halinde eğitimler şeklinde
2 Günde 14-16 saatlik sürelerde planlanmaktadır.

*** Bu eğitim kursu programın amacı sadece yelkeni öğrenmenizi sağlamak değil,
bir deniz aracını kullanabilmek için gerekli tüm bilgi ve deneyimi kazanmanızı,
yelken basabilir ve kullanabilir hale gelmenizi sağlamaktır.

*** Ankara-Merkezli Eğitim ofisimizde yılın 12 aylık döneminde her ay düzenli olarak Amatör Kaptanlık/Yelkencilik ve Kısa Mesafe Telsiz Eğitim kurslarımız açılmakta olup.

*** Her ay 2 farklı yeni gruba göre sınırlı sayıda katılımcıyla açılan eğitim kurslarımızda organize edilen
Amatör Denizcilik ve Kısa Mesafe Telsiz Eğitim Kurslarımız sonrası ;

*** Her kursiyer ; Denizcilik Müsteşarlığı'nın yetkilendirdiği
Amatör Denizcilik Federasyonu'nun açtığı sınavlara katılım sonrasında başarılı olduktan sonra
"Amatör Denizci Belgesi" (ADB) ve "Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Yeterlilik Belgesi" (KMT) alabilmektedir.

*** Eğitimlere katılan öğrencilerimizin , ADB-KMT Sınavlarıyla ilgili olan tüm başvuru takipleri ;
sınav sonrası kimlik belgelerinin çıkarılması gibi işlemler tarafımızdan yapılmakta olup

*** Bu iki belge, tüm dünya sularında 2,5 metreden başlamak üzere ;
24 metreye kadar tüm deniz araçlarını kullanmak için yeterlidir.

*** MTM SPORTS GROUP üyelerimiz/öğrencilerimiz ; yılın her döneminde bünyemizde charter hizmeti verdiğimiz tekneleri
talep ettikleri günlük/haftalık sürelerde özel üye iskontolarıyla kaptanlı veya kaptansız kiralayabiliyorlar.

MTM SPORTS GROUP / MTM YACHTING & MTM SCUBA olarak bizler,
Amtr. Kaptanlık / Yelkencilik ve Scuba Dalış Eğitimlerini keyifli bir hobby olduğu kadar
Ciddi bir iş olarak görmekte olup.

Eğitim sunduğumuz tüm doğa ve deniz sever dostlarımıza
Su altının ve Su üstünün güzellikleri görmelerini sağlamakla beraber

Hayatlarına “Keyifli Yeni Sosyal Aktiviteler” sunmayı ,
Aynı şeyleri paylaşmayı seven farklı kişilerler tanışarak hep beraberce ekip olmayı ...

En önemlisi “Yaşam Kalitelerini” arttırmayı hedeflemekteyiz.

Sualtında ve Su üstünde Herzaman Sizlerleyiz ...

Saygılarımızla ;
Ertunç EVCİLER
** Instructor & TSSF Diving Guide
T.S.S.F Sicil No : 545

MTM SPORTS GROUP / MTM SCUBA & MTM YACHTING
Ankara – Merkez Ofis : Tunus Cad. 65/4 Kavaklıdere-Ankara
Göcek : Marintürk Marina Göcek / Fethiye
Bodrum : Milta Marina C/D Ponton Bodrum

Tel / Faks : 0 312 467 15 45 // 0 505 714 16 98 // 0 505 658 54 63
www.mtmyachting.com www.mtmscuba.com

MTM Gnl E

MTM Sports G 4

MTM Amtr Kpt3

MTM Amtr Kpt6

MTM Sports G 6

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri