MOUNTAINBIKER in gozunden...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,977
Yer
ANTALYA
FOTOGRAF ile ugrasan arkadaslarinda belki ilgisini ceker diyerek buraya bir link koymayi uygun gordum.aslen bisiklet ile ugrasmama ragmen,bu gezi tozu islerinde fotograf olmazsa olmaz.illaki durup bi kae cekmek gerekiyor,heleki ben oradaydim i gostermek acisindan!
umarim ilginizi ceker,iyi seyirler.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56593.0

ayrica genelde guncel olmasina gayret gosteriyorum...her an bi seyler eklenebiliyor...
mountainbikers different

Etiketler
Ynt: MOUNTAINBIKER in gozunden...

[attachment=2]
[attachment=1]

DSC07100

DSC07095

bu gun sabah sizler uykudayken gokyuzunde GOKTURK vardi....buyrun bakin...ben sizin yerinize baktim....:smiley:)
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

DSC07146

DSC07147

DSC07149

obur taraftaki fotolarla ugrastigimdan burayi ihmal ettim.kusura bakmayin.genelde guncel olan fotolarim hala orada.ilginiz icin tesekkur ederim.
not :
bu arada en son yaptigim kusadasi etabindan fotolar orada....

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56593.msg974272#new

Ynt: Mountaınbıker İn Gozunden...

selamlar,
butun arkadaslarin dikkatine, sayfamda ki fotolar guncel olarak yuklenmeye devam ediyor ve turlarimda oyle biraz ihmal etmistim ancak simdi tekrar ugrasima geri donebildim.meraklilari da ziyarete bekliyorum su anda 40 bin in uzerinde bir izleyici kitlesi ile MOUNTAINBIKERS PHOTOS sizlerinde ziyaretine acik..yorumlarinizida bekliyorum.

sitenin en cok ziyaret edilen konusu ile rekor kirdik..125 bin i bularak...meraklilarida bekleriz....
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56593.790

konumuza tam hizla foto eklemeye devam ediyorum..meraklilari beklerim...

not: su anda halaa gezenbilir sitesinin en cok ziyaret edilen konusu olmayi surduruyor MOUNTAINBIKERS PHOTOS .....150 000 bin ziyarete dogru....

1625556 740029446016345 1556490694 n

CIMG2775

CIMG2777

CIMG2760

evet meraklılarına duyrulur...şu anda içinde bulundugunuz gezenbilir sitesinin en çok ziyaret edilen konu baslıgıyla MOUNTAINBIKER S PHOTOS 300.000 e dogru rekorla devam edıyor.bilginize.dünden bir örnek belki merakınıza iyi gelir.
Sun set over hte mbike

fırsat buldukça çekim ve antremanlara devam...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR