Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,121
Selam, Ben Fatih.

İki teker üzerinde 4. Sene içerisine girdim. Düştüm kalktım, büyük küçük sorunlar yaşadım ama asla içimden birşey eksilmedi motorsiklet aşkından. Şuan pulsar 200 ns kullanıcısıyım. Düğünden sonra yine motorsiklete devam edip cc büyültmek planlarım arasında. Şehirler arası turlar yapmak kamp kurmak gibi düşüncelerim var. İstanbulda böyle bir grup abilerim kardeşlerim varsa katılmaktan mutluluk duyarım.

Herkese selamlar saygılar.

Etiketler
Merhaba,

İsmim Buğra, Kadıköy'de yaşıyorum, 14 yıldır motosiklet kullanıyorum, dünya kadar yol yaptım, şuan ki motorum VFR800x

Bayadır bu sayfaya uğramamıştım. Hem bir selam verelim hem de değişikliği ekleyelim.

Enduroya geçme zamanı gelmişti. Yamaha 650 Dragstar Sport'tan artık BMW R 1200 GS'le yola devam...

Herkese keyifli, kazasız belasız yolculuklar ve kamplar...

EFccNV

Merhaba adım Kürşat başkentten enduro motosiklet ve doğa tutkunu , şuanki demiratım mavi XT660R

Selamlar,
İstanbul Ataşehir'den Tuğrul ben. Crf 250 Rally motor ile aranızdayım. motosiklet ile beraber doğa yürüyüşleri ve kamplarda yapmaktayım. İnternetin eski dönemlerini özlediğim için tekrardan forumlara karışmaya karar verip geldim.

Merhaba arkadaşlar,
ben Hakan yaş 31 İstanbul dan katılıyorum aranıza. Ktm kullanıcısıyım 14 senedir motor kullanıyorum ve kamp yapıyorum. Herkese selamlar.

Merhabalar, ismim Özant Özümert İzmir'de ikamet ediyorum. 2014'den beri ehliyetim var ancak ilk motorumu daha yeni aldım halen alışma/öğrenme aşamasındayım. Motorum XT 660R.
Selamlar Alışma-öğrenme aşamasında oldukça iddialı bir motor fena tork var ve harika bir motosiklet 21-17 Jant ebatlarıyla gerçek bir endurodur Yaklaşık 5 yıla yakın TransAlp 650 ile çokça karadeniz-Batum turu yapmıştım Şuan Karavanım CamperHan ile bazen de yayan geziyorum Endurocuların ilk durağı karadeniz turunu tavsiye ederim Sağlıcaklı bol maceralı geziler
Not:Endurolarda iki şey olmazsa olmazımdır 1 Bakım,2 Toz:d

DSC 2119

DSC 0133

Selamlar Alışma-öğrenme aşamasında oldukça iddialı bir motor fena tork var ve harika bir motosiklet 21-17 Jant ebatlarıyla gerçek bir endurodur Yaklaşık 5 yıla yakın TransAlp 650 ile çokça karadeniz-Batum turu yapmıştım Şuan Karavanım CamperHan ile bazen de yayan geziyorum Endurocuların ilk durağı karadeniz turunu tavsiye ederim Sağlıcaklı bol maceralı geziler
Not:Endurolarda iki şey olmazsa olmazımdır 1 Bakım,2 Toz:d
Evet alışma motoru olarak aslında çok ideal bir motor değil ama şu ana kadar yormadı, üzmedi beklediğimden de hızlı alıştım onun için biraz mutluyum. Bir tur rehberi olarak Türkiye'nin çoğu yerini gezdim ama motorla gezmek için henüz fırsat olmadı ancak biraz daha kendime olan güvenimi kazanırsam kesinlikle yapmak istediğim bir şey

Merhabalar , Harley davidson street rod 2020 model alırnır mı ? düşünceleriniz nelerdir su soğutmalı , bazı duyumlarım harley tayfasının su soğutmalı motoru çok tutmadıgı yonunde bilgi arkadaşlardan yorumlarını beklıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR