Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,118

Etiketler
Herkese merhabalar ben İbrahim. MNG kargo da motokurye'yim (son 4 yıldır)
Motosiklet Honda Cb125e toplamda 11 senedir motosiklet sürüyorum..
Aslen Kütahya dan şuan Bursa-Nilüferdeyim..

SELAM ARKADAŞLAR UZUN Bİ SÜRE MOTOCROSS GEÇMİŞİMDEN SONRA ŞİMDİ SEYAHAT ENDROSU KULLANIYORUM 14000 KM YOLUM VAR BUNUN 5000 ORTA AVRUPA YUNANİSTAN İTALYA VE İSVİÇRE ALPLERİ

esen. 1.5 senedir motor kullanıyorum. ybr ile basladim. ktm alcam ktm250 bakiyorum

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Ben Emin Kurtoğlu, İstanbul'da yaşıyorum. 2011 yılından bu yana motosiklet kullanıyorum.
Ducati Hypermotard 821'im var. Motosiklet ve yol ile ilgili yazılarımı paylaştığım bir blogum var. www.blogviraj.com adresinden merak edenler ulaşabilir.

Saygılar
Emin

Merhabalar İstanbul dan İbrahim Özen Regal raptor dd125 acemi

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamunaleykum arkadaşlar Suzuki v strom 250 nasıl bir motordur ve parça fiyatları nasıldır? Şimdiden siz değerli moto sevdalılarına teşekkür ederim

merhabalar. adım selim yavuz, aslen kastamonuluyum. 22 yaşındayım. 3 yıldır motor kullanıcısıyım fakat şuan motorum yok :(
aranızda olmaktan çok mutluyum, siteden çok keyif alıyorum. doğa sporları, kamp, geziler, motor ve silah hastasıyım. herkese selamlar saygılar... aktivitelere açığım :smiley:)

Tüm iki teker tutkunlarına selamlar ,
İsmim Cem OĞUZ
İstanbul 1977 doğumlu
Yaklaşık 20 yıldır iki teker üzerindeyim ve
İstanbul Beşiktaş semtinde ikamet ediyorum.
Yine Beşiktaş' da ise küçük bir aksesuar mağazam var.
Beşiktaş Balık Pazarına da çok yakınım .
Şuan itibari ile dem 2015 model Suzuki Vstrom DL 650 XT kullanmaktayım.
Denk gelen tüm dostları çaya kahveye beklerim ...

Selamlar arkadaşlar.
İstanbul Kadıköy'den Abdullah Özçelik ben. 2000 civarında yazlıkta Honda Kinetic kiralayarak başladığımız motosiklet serüveni 2007 senesinden beri kendime ait çeşitli motosikletler ile devam etmekte. Şuanda 2006 model Suzuki DL650 Vstrom kullanıcıyım. Vstrom Türkiye üyelerindenim. Abdullah Özçelik isimli bir Youtube kanalım var. Dilimiz döndüğünce gezip gördüğümüz yerlerde birşeyler çekiyoruz.
40lı yaşlara girmek üzere olduğum şu dönem 4x4 ler çokca dikkatimi çekiyor. Hanımı ikna edip bir Jeep Cherokee / Grand Cherokee filan alsak diye kaşınıyorum.

Ekran Resmi 2019 02 26 142856

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR