Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,127

Etiketler
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

merhabalar ben geldim
celil cem özdemir
müze kent safranbolu memleket
22 yaşında elektrık teknikeri

KANINDA SON DAMLASINA KADAR ENDUROCU OLAN

Selamlar
ilk olarak kendimi tanıtmak istedim,
ben özdemir yalçın iç mimarım 28 yaşındayım..
siteyi yedi göller e kamp yapmak için gitmeden önce keşvettim goggle a yedigöller le ilgili bir şeyler yazdım ve siteyi buldum
gezmeye okumaya ve fotoğraflara bakmaya başladım doyamdım tadına , açıkcası kendimden bir şeyler buldum sitede ...
Aslında vstromturkiye.org isimli sitenin yöneticilerindenim sitenin adındanda anlaşılacağı gibi v-strom ve motorsiklet kullanıcıları le ilgili site.
bende 7 yıldır motorsiklet kullanıcısıyım 3 yıldır Suzuki V-strom DL1000 kullanısıyım motorumlar arziye girmekden uzun soluklu geziler yapmakdan hoşlanıyorum, ve diğer hobimse fotoğraf çekmek
motorumla gezdiğim yerlerden çektiğim karelerle dolu bir arşivim var ileride kitap a çevirmeyi planlıyorum...

site içerisine beni çeken ise off road oldu ben motorumla elimden geldiğince araziye giriyorum fakat içimde bir yerlerde bir off road a uygun bir jeep ile araziye girmek var.
şu sıralar sahibinden.com da 18 20 bin liralık bir jeep bakıyorum ki sizlerle arazinin tadını çıkartabileyim...

şimdilik benden bu kadar gerisi zaman içerisinde....

Merhaba İstanbulda aranıza katılıyorum.

Malik AKKAFA.

Ktm kullanıcısıyım. Enduro ve supermoto yapmaktayım.

N614632769 134574 70701

Merhabalar,
Ben İsmail Küçükbaşol,İstanbul'da yaşıyorum.Profesyonel turist rehberiyim.
Vitesli motora yeni başladım.Ybr 125 kullanıyorum.Bazen bunu bile kontrol etmek zor geliyor.Şimdilik saatte 60 km.yi pek geçmiyorum.İyice ustalaştıktan sonra daha yüksek cc.li bir motosiklet almayı düşünüyorum.
Güvenli sürüşler!
Sevgiler

Merhaba İsmail bey çok güzel bir karar en doğrusu motosikleti kullanarak yükseltin motor hacmini,güzel sürüşler.

herkeze merhabalar ben abdüssamed şengör 24 yaşındayım
inşaat teknikeriyim şu andada ktü de inşaat mühendisliğinde okumaktayım
benim motorum sky team sm200 süpermoto ,
çin motorumu bidaha asla diyenlerdenim trabzonda hem okuyup hem çalışmaktayım
motorumla uzun ve kısa geziler yapmayı seviyorum birkaçtane burda paylaşmıştım onlardan bağzıları
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25973.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=28082.0
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

DSC00025

DSC00028

DSC00030

DSC00040

<I>Selamlar dostlar.. Ben Murat VURAL. Kocaeli'de yaşıyorum.. Turizimciyim aynı zamanda müzisyenim..
Motosiklet geçmişim Üniversite zamanlarıma dayanır ama kendime ait motosikletimin olması yeni sayılır..
Honda XL200 Enduro sahibiyim ama cross yapmıyorum. Profesyonelce fotoğrafçılıkla ilgilendiğim için gezilerim daha çok Foto-Motogezi şeklinde oluyor. Hem Motosiklet kullanan hemde fotoğrafçı olan 2 arkadaşım daha var.. Beraber gezi palnlarımız var bu yaz için. Umarım birgün bir araya gelme fırsatı buluruz..</I>

Selamlar
Murat VURAL

Page04

Selam herkeze adım ısmaıl ıstanbu arnavutkoyde yasıyorum herkez gıbı benımde motor meraklı oldugum ıcın
motor aldım yasımdaha18 yenı gıryorum sımson sr 50 ınsalh buyuk motor alırım askerden sonra honda cbr 600 tek hayalımde olan bı motor

Sazlbosna gobulu31052009

Sazlbosna gobulu31052009 1

Sazlbosna gobulu31052009 6

Merhaba Arkadaşlar,
Ben Mehmet,42 yaşındayım, İstanbul'da ikamet ediyorum.Aranıza yeni katıldım. Birkaç zamandır sitenizi takip ediyorum ve çok beğeniyorum.
Siteyi gördüğüm anda "işte buryası tam bana göre bir yer" dedim ve hemen üye oldum.
Tam bir motorsiklet tutkunuyum Honda Arica Twin marka motorsikletim var. Onunla gezmeyi çok seviyorum ve çok da gezdim.
Ayrıca Doğa ve yaban hayat hayranıyımdır. Amatör olarak Kuş ve doğa fotoğrafçılığı yapıyorum.
Son zamanlarda Land Rover Defender cipleri ilgimi çekmeye başladı.
Aranızda olmaktan mutluyum.
Selam ve sevgiler..

[imgzoom][/imgzoom]

Merhaba Mehmet hocam.. Aramıza hoş geldin.
Ben Kocaeli merkezde yaşıyorum ve burda bir fotoğraf grubumuz var. Her çarşamba toplantı, her pazar da ( mümkün olduğunca ) yakın çevreye fotoğraf çekmeye gidiyoruz, gezi ve etkinlikler düzenliyoruz. Grubumuzda henüz 3 motorcu var ( bendahil ) diğer arkadaşlar da kendii otomobilleri ile bize katılmakta.
Buralara yolunuz düşerse bekleriz.

Selamlar
Murat VURAL

e-mail : mrtvural@hotmail.com

Gezen

Merhaba ;

Ben Ercüment Oğuz. Makina Mühendisiyim, 51 yaşındayım, yaklaşık 10 yıldır motosiklet sürücüsüyüm.
İlk motosikletim Yamaha XVS650A idi, şimdiki ise Suzuki C 800.
Daha çok uzun yolculuklar yapmayı seviyorum. İki kez Karadeniz turu (İstanbul - Artvin arasını sahilden), sayısız kez Bodrum, Adana, Mersin, Ankara, Bursa, Trakyanın tamamı, Ege bölgesinin tamamı ve Suriye yolculukları yaptım.
Bütün arkadaşlara kazasız, keyifli sürüşler dilerim.
Saygılarımla.

Ercüment bey, aramıza hoş geldiniz.. Sizin gibi tecrübeli abileri buralarda görmek gerçekten sevindirici. Sizden öğreneceğimiz çok şey vardır.
Birgün beraber yol alabilmek dileğiyle

Murat VURAL

mrtvural' Alıntı:
Merhaba Mehmet hocam.. Aramıza hoş geldin.
Ben Kocaeli merkezde yaşıyorum ve burda bir fotoğraf grubumuz var. Her çarşamba toplantı, her pazar da ( mümkün olduğunca ) yakın çevreye fotoğraf çekmeye gidiyoruz, gezi ve etkinlikler düzenliyoruz. Grubumuzda henüz 3 motorcu var ( bendahil ) diğer arkadaşlar da kendii otomobilleri ile bize katılmakta.
Buralara yolunuz düşerse bekleriz.

Selamlar
Murat VURAL

e-mail : mrtvural@hotmail.com

Merhaba Murat Bey,
Ben de zaten Sakarya'lıyım senede 4-5 kez memlekete giderim. Müsait olduğumuz bir haftasonu size uğrayabilirim.
Bir yandan motor gezileri yaparken bir yandan da fotoğraf çekeriz. Böylelikle tanışmış da oluruz.
Ben de hemen her haftasonu motorla gezilere çıkar bol bol fotoğraf çekerim.
Selam ve sevgilerimle..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR