Motorsiklet Ile Türkiye Turu.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kasapsngl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,055

Kasapsngl

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim 400cc bir motor ile Türkiye turu yapma planim var ama motorsiklet ile birçok (oto yol) yola giriş yasak. Acaba motorlar içi bir CPS veya yasaklı olmayan yolları gösteren bir gezi rehberi varmı?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba
Sanırım motorsikletiniz özel amaçlı bir taşıt. Aksi halde otoyolda kullanmanızda herhangi bir sorun olamaz. Bunu belirtirseniz belki daha fazla yardımcı olabilecek kişilere ulaşabilirsiziniz.
Google maps ten izliyeceğiniz rotaları ve durakları seçin ve ayarlar ya da seçeneklerden ücretli geçişleri kullanma derseniz size otoyol seçeneklerini kaldıracak ve ücretsiz yollar üzerinden rota çizecektir. Şahsi fikrim eğer aceleniz yoksa otobanı kullanmayın. Hem çevredeki güzellikleri kaçırırsınız hem de otoban dümdüz olduğu için çok sıkıcı olur. Unutmadan otobanlar geniş açıklıklar olduğu için daha çok rüzgara maruz kalırsınız. Otobana hayırrr

Merhaba
motosikletlerin otoyolda kullanilmamasi icin l1 l2 ve l6 sinifinda olmasi gerekir. bunlar 50cc alti veya 4kw guc degerinden dusuk olan tasitlardir. bahsettiginiz araciniz otoyollarda kullanilabilir. Diger secenek ise offroad icin ozel kullanilan sinyal uyarici veya aynasi olmayan araclardan birine sahipseniz ancak patikalarda gezebilirsiniz kara yollarina giremezsiniz. bu 2. secenegin sizle ilgili oldugunu tahmin etmiyorum.
gezin saglicakla.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Sanırım motorsikletiniz özel amaçlı bir taşıt. Aksi halde otoyolda kullanmanızda herhangi bir sorun olamaz. Bunu belirtirseniz belki daha fazla yardımcı olabilecek kişilere ulaşabilirsiziniz.
Google maps ten izliyeceğiniz rotaları ve durakları seçin ve ayarlar ya da seçeneklerden ücretli geçişleri kullanma derseniz size otoyol seçeneklerini kaldıracak ve ücretsiz yollar üzerinden rota çizecektir. Şahsi fikrim eğer aceleniz yoksa otobanı kullanmayın. Hem çevredeki güzellikleri kaçırırsınız hem de otoban dümdüz olduğu için çok sıkıcı olur. Unutmadan otobanlar geniş açıklıklar olduğu için daha çok rüzgara maruz kalırsınız. Otobana hayırrr
Evet özel yapım bir motor. Size çok teşekkür ederim Google maps da ücretli yollari kullanma veya otobanlari kullanma seçeneği olduğunu daha yeni farkettim

Merhaba arkadaşlar. Benim 400cc bir motor ile Türkiye turu yapma planim var ama motorsiklet ile birçok (oto yol) yola giriş yasak. Acaba motorlar içi bir CPS veya yasaklı olmayan yolları gösteren bir gezi rehberi varmı?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Kasap Bey,

Hangi noktadan hangi noktaya ne kaçırmayı planlıyorsunuz ? Boyut ağırlık gibi bilgiler verirseniz eski bir kaçakçı olarak yardımcı olabilirim. İstanbul içi dron ile dağıtım yapıyoruz biz ve müşterilerimiz gerek hız gerek güvenlik açısında çok memnunlar. :tearsofjoy:

Kaliteli ve bakımlı motorlar için www.marmarismotorkiralama.com
www.marmarismotorkiralama.com

Marmaris motor kiralama23

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR