Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celal yalçın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,476

celal yalçın

Perihan - Celal Yalçın
Yer
ANTALYA
[attachment=1][attachment=2]

Solgrse

Etiketler
Ynt: Motokaravanımın Yapım Aşamaları; Isuzu M23 Motokaravan - Celal Yalçın

Celal Hocam, foruma yani aramıza hoşgeldiniz. Sizin deneyimlerinizden (araç ve gezi) yararlanacağımız çok açık birşey; birçoğumuza yeni çevrenler açacağınız ortada, izliyoruz...

Cavid Sezen

Celal Bey hoşgeldiniz.
Kolaygelsin.
Çalışmalarınızı merakla ve ilgiyle izliyoruz.
Selamlar.

Celal Abi forum da sizleri görmek ne güzel. Foruma hoşgeldiniz.

kolay gelsin, merakla bekliyoruz :smiley:

Arkadaşlar, Celal hocamızın karavanına ait bu fotoğrafı "kendisine uygulamalı olarak gösterebilmek amacıyla" yanında iken aslında ben yükledim. Fotoğrafları küçültme işini de gösterdim. Fotoğraftaki sanırım ilk zamanlardaki boş ve aksesuarsız hali. Dışarıdan minibüs gibi görünen bu araç, oldukça donanımlı bir motokaravan. Yapımında da ciddi emek ve para harcanmış. Kendisinin elinde yapım aşmalarını içeren yüzlerce fotoğraf var. Kendisinden hem teknik konularda hem de özellikle kamp dışı konaklama konularında öğreneceğimiz çok şey var.

Keşke bizlerle daha çok birlikte olabilse ama kendi beyanıyla: "internete çok fazla bağımlı kalmamak ve bulunduğu ortamın, gezilerin ve doğanın tadını daha fazla çıkarmak adına" internetle ve bilgisayarla fazlaca haşır neşir değil. Celal hocam'ın bu görüşüne saygı duyuyor ve önünde şapka çıkarıyorum. Bu nedenle kendisini de fazlaca sıkboğaz etmek istemeyiz. İleride zaman buldukça diğer fotoğrafları ve açıklamaları da paylaşacaktır. Ama belki biraz zaman alabilir...

buralpdi' Alıntı:
kolay gelsin, merakla bekliyoruz :smiley:

Levent, Celal Abi'ye bu iş zamanında kolay gelmiş zaten :D ;D Çoktan bitirmiş karavanını. Çok uzun zamandır da karavanında yaşıyor. Erdek'te ve Ocaklar'da beraber kamp yapma ve aracını yakından görme şansını yakalamıştım. İçinde sürekli yaşanabilecek dört dörtlük bir karavan olmuş.

Merhabalarr,

Hoşgeldiniz,dilerim iyi vakit geçirirsiniz....

Stadın orada oturmama rağmen iki kere Bursaspor maçını Celal abilerin karavanda seyrettim... :D
Yaşasın digiturk...
Şaka bir yana aracın asıl enterasanlığı direk yol dışı hamlelere uygunluğu...
Ki Celal abide hakkını veriyor aracın Allah için...
Kazdağlarında girdiği yerlerin rotasını gördüm, biz oraya nivalarla ekspedisyon yaptıydık cidden zorlu parkurlar... :eek:
İsuzu o açıdan çok uygun bir seçim...

Celal Bey hoş geldiniz.
Karavanınızı ve karavanda uzun süreli konaklama biçimi hakkında paylaşımlarınızı merakla ve ilgiyle bekliyoruz.

İlhan GÜNEŞ

kolay gelsin

biz de kullanım aşamalarını dinleriz zevk ile

Maşallah, çok güzel ve ideal bir araç, yapım aşamasının fotoğrafları ufkumuzu genişletecek. Nice yıllar kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri