Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 533
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 148,096

Etiketler
Foro

C809980C 5CA6 432C 9C8C FF6D5906A76B

84CF6052 BD38 4300 B825 1CD91BCFCE0A

418C0FE6 3E8A 4696 9A48 DF11198E29DE

766CB45B D83A 4DB3 B568 B1761B05EB1A

E24ED279 D627 4B9D A4A9 5E9AB3D0028B

0E23DD9D 0BA1 40D4 99FD 19D7E1A37D9C

Video: https://youtu.be/WwvOsyoaOiE
videomdan ekran görüntüsü alıp kafanıza göre kullanmasaydınız çok iyi olurdu..!

iyi aksamlar oguzhan bey, sizin hayranizim. Videolarinizla bize ilham oluyorsunuz. Sizi ornek aliyorum. Cok haklisiniz size onceden sormam lazimdi. Ozurlerimi kabul edin lutfen. Ben sizin goruntuden adiniz yazilmis sekilde yuklemek istedim ama site isim yazi gorunce eklemiyor. Bu nedenle isminiz gozukmiyor.
Kulanmami istemiyorsaniz hemen silmeye calisirim site mumkun kilarsa.
Selamlar saygilarimla.

Yukarida ki eklemis olam foto lardaki gibi koltuk eklemeyi dusuniyorum. Tasarim tam olusmadi.
iyi aksamlar oguzhan bey, sizin hayranizim. Videolarinizla bize ilham oluyorsunuz. Sizi ornek aliyorum. Cok haklisiniz size onceden sormam lazimdi. Ozurlerimi kabul edin lutfen. Ben sizin goruntuden adiniz yazilmis sekilde yuklemek istedim ama site isim yazi gorunce eklemiyor. Bu nedenle isminiz gozukmiyor.
Kulanmami istemiyorsaniz hemen silmeye calisirim site mumkun kilarsa.
Selamlar saygilarimla.

:cool: Şimdi utanma sırası bende beni hemen bununla başbaşa bırakın.. Selamlar

Estafurlah, sizin olana sahip cikiyorsunuz. Bundan sonra daha dikatli olurum insallah. Iyi aksamlar oguzhan bey. Sizi hala seviyorum. Islerinizde allah kolaylik versin.

Cümleten Merhabalar,
17 M3 PSA 3+1 projelendirme için bugün Nise Mühendislik firmasını aradım, doğal olarak lisans sahibi olan Dolphin karavana yönlendirdiler.
Dolphin karavana,Ankara da olduğumu ve İzmir ulaşım sıkıntısı nedeni ile nasıl yardımcı olabileceklerini ve fiyatı sordum.
Adamlar aşmışlar,bizlerdeki iştahı gördükçe aylık olarak zam koyuyor olmalılar.Öyle ya proje çiziminde kullanılan kağıt ve mürekkep maliyetleri kur artışlarından dolayı uçmuş durumda,hele koltuk iskeletinde kullanılan profil ve sünger, emtia ve petrol türevi ki, bir ayda uzaya çıkmış olmalı fiyatlar...
Latife tabiki bunlar, ancak bir ay önce sayın paradoxx' un ödediğininin üzerine kabaca %50 daha koymuşlar!!!!
Pes doğrusu, Şu mevzuatı oluşturan, güncellemekte direnen,çağın ve ülkenin koşullarını görmemekte üç maymunu oynayan bürokratların bir kez daha kulaklarını çınlattım bu fiyatı duyunca.
Bizi böyle aç gözlü,doyumsuz tüccarların kucağına itiyorlar. Adam sanki elektrikli karavan Arge sine milyon dolar yatırım yapmış ve ürün geliştirmiş havasında, malum bürokrasiyi aşarak edindiği proje tadilat yetkisini almış eline ,"kostaklanıyor"....
Sanki elektrikliye dönüştürecek bizim 5 yaşı devirmiş selavat getiren PSA yı....
Yokmu bu işi Ankara'da yapan bir mühendislik firması Allah aşkına.
Nedir bu kap-götür düzeni?
Bu Karavan Camiası 100 karavanlık bir konvoy oluşturup 10 dk.lık yasal bir eylem koyamazmı, hiçmi bir fonksiyonu yok bu Kamp-Karavan dernek ve federasyonlarının.
Adeta kireçlenmiş,körleşmiş çalışmaz haldeki bürokrasinin direncini kırmak için gerekirse Külliyenin dikkatini çekecek eylem ve mücadele verilemez mi?
Yazık bu millete,harcanan zaman ve geçen ömürlere.....
Çok özür dilerim ,bir an için kahırla dökülen satırlarla uzattım sözü.Bu konuda PSA 3+1 dönüşümü yapan,yapabilecek olan alternatif firma arıyorum DOLPHIN DIŞINDA! Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR