Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 533
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 148,435
Çok teşekkür ederim. Selamlar Saygılar.
Merhaba. Konuyu tekrar canlandırmak ve güncel bilgi almak amacıyla yazıyorum. Okudukça kafam karıştı.
Ruhsatta 2+1 kişi olan 17 m3 ducato panelvanı kendimiz karavana dönüştürüp koltuk ekleyip/ekletip ruhsatta 3+1 e nasıl çevirebiliriz?
Yakın zamanda bu işi yapan ya da bilgi sahibi olan yazarsa çok memnun olurum.

Etiketler
Merhaba. Konuyu tekrar canlandırmak ve güncel bilgi almak amacıyla yazıyorum. Okudukça kafam karıştı.
Ruhsatta 2+1 kişi olan 17 m3 ducato panelvanı kendimiz karavana dönüştürüp koltuk ekleyip/ekletip ruhsatta 3+1 e nasıl çevirebiliriz?
Yakın zamanda bu işi yapan ya da bilgi sahibi olan yazarsa çok memnun olurum.
merhaba öncelikle muhendisle irtibata geçiniz aracınızın markasına uygun proje varmı .muhendis uygun derse ,yasalara uygun koltuk eklersiniz ,muhendise resimlerimlerini atarsıız proje çizilir onayklanır size gönderir ,tse ve tuvturk ten sonra ruhsata işlenir

merhaba öncelikle muhendisle irtibata geçiniz aracınızın markasına uygun proje varmı .muhendis uygun derse ,yasalara uygun koltuk eklersiniz ,muhendise resimlerimlerini atarsıız proje çizilir onayklanır size gönderir ,tse ve tuvturk ten sonra ruhsata işlenir
merhaba bildiğiniz bu işi yapan bir mühendis varmı birkaç yerle görüştüm herkes farklı şeyler söylüyorlar bir mühendis karavanını bitirgel ruhsatı alırız diyor diğeri karavan boşken koltuğu tak teste sokmamız lazım diyor birisi dönüştüremezssiniz diyor bu işi bilen iyi bir mühendis varmı yapabilecek bilgi verebilecek

merhaba bildiğiniz bu işi yapan bir mühendis varmı birkaç yerle görüştüm herkes farklı şeyler söylüyorlar bir mühendis karavanını bitirgel ruhsatı alırız diyor diğeri karavan boşken koltuğu tak teste sokmamız lazım diyor birisi dönüştüremezssiniz diyor bu işi bilen iyi bir mühendis varmı yapabilecek bilgi verebilecek
karavan yapılmadan görüşmek gerekiyor ,teste girmesi hem çok masraflı hemde araca zarar veren bir uygulama ,daha önce aracın marka ve modelinde benzer bir işlem yapılıp testi başarı ile geçmiş dosya varsa aracınız teste girmeden ruhsat alabiliyorsunuz . bende muhendis muhendis aradım çoğu bu işi bilmiyor işinde uzmanlaşmış çok az muhendis var .ben sakaryada bir muhendise yaptırdım
05442862024 bu numaradan ulaşamazsanız muhendisin telefonunu özelden atabilirim

karavan yapılmadan görüşmek gerekiyor ,teste girmesi hem çok masraflı hemde araca zarar veren bir uygulama ,daha önce aracın marka ve modelinde benzer bir işlem yapılıp testi başarı ile geçmiş dosya varsa aracınız teste girmeden ruhsat alabiliyorsunuz . bende muhendis muhendis aradım çoğu bu işi bilmiyor işinde uzmanlaşmış çok az muhendis var .ben sakaryada bir muhendise yaptırdım
05442862024 bu numaradan ulaşamazsanız muhendisin telefonunu özelden atabilirim
cumartresi biriyle daha görüştüm oda karavanınızı yapın bitirin gelin diyor iyide test esnasında ya söktürecekler yada dediğiniz gibi zarar verecek söylediğiniz kişiden bilgiyi alacağım teşekür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri