Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 777
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 136,628
Ynt: Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre

Motokaravan kiralayarak Avrupa yollarında seyehat etmenin değişik bir alternatif olduğunu göstermek.Ve bu yolu deneyecek olan karavancı dostlarımıza başvuracakları bir kaynak olması temennisiyle başladığım bu yazı dizisini burada bitiriyorum.Bu uzun yazı dizisi boyunca takip eden ve yorumlarıyla bizleri yazmaya teşvik eden tüm gezenbilir dostlarına içten teşekkür ederim.Yeni yazı dizilerinde buluşmak üzere herkese kalın sağlıcakla diyorum.

Etiketler

Merhabalar.
2010 raporunuzu bugün okumaya başladım, ama siz bitirmişsiniz.

Özene-bezene hazırlayıp sunuyor, ciddi emek harcıyorsunuz.
Çok keyif alarak izliyoruz. Sağolun. ;)

İstanbuldan selamlar.

Yalaşık 4 saat büyük emek verip hazırladığınız gezinizi kare kare takip ettim.
Elinize,emeğinize,objektifinize sağlık efendim.Çok büyük keyif aldım... sanki karavanınızın arkasına habersizce asılıp sizinle gezdim.Bazı fotolarda yorgunluktan bitap düştüğünüzü görüp elinizdeki puseti itmek eşyalarınızı taşımak istedim.En kötü geziniz bu olsun inşallah (çekme çektirmesin anlamında) Sağolun..varolun.

Evet Mustafa hocam bize kaynak olacak çok çok güzel bir gezi oldu,inanıyorum bu gezi tarzında sorulacak soru çok az vardır.
Bırakın bu geziyi yapmayı başkası yapıp size verip'' ya şu geziyi fotoğraflayıp bu forumda yayınlarmısın '' dese bile çok büyük emek gerektiriyordu(20 eylül-27 kasım 36 sayfa ve limtsiz fotoğraf),bu kadar emeği verdiğiniz için size ve eşinize tekrar teşekkür ederiz.
Bu geziden herkes kendine göre dersler aldığını düşünüyorum,özellikle gezide çocuk olursa neler yaşayacağımıza dair.İnanıyorum bu geziyi çocuksuz yapmak size çocuk oyuncağı gelecektir,sıra bizde artık bu çocuk oyuncağını yapacak vakti ve nakti denk getirme yolunda emek vermek ondan sonra da benim gibiler için, böyle bir geziye çıkma eğiliminiz varmı diye sürekli sormak.

Yetim ailesinin eline,gözüne ve ayaklarına sağlık.

Ali Osman Bey güzel yorumlarınız için sağolun teşekkürler.

Bülent Hocam bu yazı dizisi boyunca yaptığın paylaşımlar benim için çok değerli oldu çok çok teşekkürler sağol var ol....

Halil Hocam sizinde yaptığınız katkılar için tekrar tekrar teşekkür ederim.

başından beri zevkle takip ettiğim bir topic paylaşımın devamını merakla bekliyoruz...

Mustafa bey, gezi ve rota bilgileri kadar karavan kiralama ve detaylar yöntemlerde çok önemliydi.
Bugün avrupaya çıkmak isteyenler için çok iyi bir kaynak oluşturdunuz. Karavan kiralama için başlık
açanlara bilgi soranlara verilecek en güzel örnek olacaktır.

Teşekkür ederiz.

Sevgili Levent Abi Gezenbilir sevenlerininin faydalanabileceği böyle bir yazı başlığı açmam ve bitirmem için beni teşvik etmeni hiç unutmayacağım.Çok teşekkür ederim sağol varol..

Mustafa senin ve eşinin ellerine ve emeğine sağlık.
Çok keyifli ve bir o kadar da güzel fotoğraflarla süslediğin bu dizinin bitmesini hiç istemedik. Kısmet yeni anılara diyelim.
Özellikle kiralama süreciyle ilgili detaylı anlatımın böyle bir geziyi yapmak isteyenler için bir klavuz niteliğinde.
Tekrar teşekkürler ve bol selamlar.

Çok büyük emeklerle hazırlanan, bence çok değerli olan, örnek bir gezi yazısının sonuna gelmek...
Ne diyebilirim ki? teşekkürler Yetim ailesi :smiley: :smiley: :smiley:

Mustafa Bey, bu çok değerli tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için ne kadar teşekkür etsek azdır...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.