Motokaravan Almak Istiyorum...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan golyat__ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,230

golyat__

Yeni Üye
herkeze selamlar...
bende bir karavan sahibi olmak için yola çıktım .
2.el bir karavan alma niyetindeyim
sahibinden üzerinden araçları inceliyorum bütçe olarak 50/55 bin civar bakıyorum...
ilanlar arasında :

Temiz Volkswagen 2.5 TDI Motokaravan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 565986128
Sprinter karavan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 577140385

bu iki araca bakıyorum .
sizler bu konuda profesyonel ler olarak nasıl tavsiyelerde bulunursunuz ..
şimdiden teşekkür ederim....

Etiketler

hocam cevabınız için teşekkürler ama malesef bilgi olarak yetersizim mercedes daha iyi derken yaş olarak düşük olması ve motor yapılmış olması beni tedirgin ediyor siz ne düşünürsünüz....

Motor konusunda ilanda bir açıklama yok.Satma amaçlı idarelik yapıldıysa kötü.Binmek için yapıldıysa korkacak bir şey yok.Çünkü bu paralara hem orijinal araç olsun hem de yapılı olsun derseniz imkansız derim.

motoru expertize göstermek gerekli galiba peki iç dizaynada eksikleri varmıdır veya nelere dikkat etmeliyim biraz fazla sordum galiba ama affınıza sığınarak biraz bilgi istiyorum....

Hocam aklınıza gelen herşeyi kontrol edeceksiniz.Yanınıza tecrübeli birini alıp öyle bakın.

çok çok teşekkür ederim yardımınız için illaki bilen birisi olması şart ama hiç bu konuda çevrem yok araştırmaya devam edeyim ...

Mercedes ilanı yayından kalkmış, bu nedenle yorum yapamam. VW ise, sıcak su tertibatı yok, bence sorun değil ama seyyar tuvalet kullanılmış. En önemlisi Basit bir tezgah üstü tekli ocak var. Ne olacak, bu da yemek vs pişirmez mi dersiniz ama 55000 lira verip aldığın karavanda 300-400 lira verip bir set üstü ocağı bile oraya koyamayıp bu kadar itinasız bir imalat yapılıyorsa benim hemen aklıma altyapı gelir. İzolasyon, elektrik,su ya da gaz tesisatı ne kadar güvenilirdir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri