Mondial Rx3i Evo Deneyimlerim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,235

Etiketler

Her zamankı gıbı sabah işe gitmek için evo mu çalıştırdım.Dışarısı 2 derece..Motoruma bindim ve ilerlerken birden bire ışıklar sonup yandı ve motor stop ettı.Bır kaç kez marşa bastım ama çalışmadı.Sonra motoru orada bırakarak işe gittim.Öğle arası motorun yanına geldiğimde tek marşta motor çalıştı.Sizce buradakı sorun neydi?Video bırazdan

2 gün önce dışarısı 2 dereceyken ,işe gitmek üzere çalıştırdıgım Evom yaklaşık 100m sonra stop etmişti.Sonra çalışmayınca motoru orada bırakarak işe gitmiştim.Öğle arası motorun yanına gittiğimde tek seferde çalışmıştı..Bugün tekrar motoruma bınıp tekrar aynı sıkıntı olacakmı bakmak istedim.Dışarısı 14 dereceydi..Ve hıcbirsıkıntı çıkarmadı Evo m:smiley: Daha önce yaşamış oldugum durumuda havanın soğuk olmasına bağladım gibi böylece :smiley:

Bu arada Evom için Aliexprestten siparişini verdiğim Lastık basınç sensoru 25 gün sonra elımde olacak sanırım :smiley: QdEZRV

Motorum için Ali Expressten almış oldugum lastik basınç ölçer sistemi 28 gün sonra elime geçti..
En kısa sürede motoruma montajını yapıp ,videosunu paylaşacagım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.