Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,236
Ynt: Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

yüklemede kesinlikle problem var asla kabul etmiyor resimleri.
tek tek yollamaya çalıştım onda bile hata mesajı veriyor
Boyutlardan desem dün gönderdiğim resimlerden hiç bir farkı yok şimdikilerin.

Etiketler

doğuşlu' Alıntı:
yüklemede kesinlikle problem var asla kabul etmiyor resimleri.
tek tek yollamaya çalıştım onda bile hata mesajı veriyor
Boyutlardan desem dün gönderdiğim resimlerden hiç bir farkı yok şimdikilerin.

Kesin birilerinin nazarı değdi. ;D

deneme ;

[attachment=1]

StKuzuKokore

Murat altı aydır kokareç yememiştim.
Sayende aklıma soktun iyi bir liste hazırlıyayım Nadir abinin senin ve Ahmedin sayesinde ;D ;D ;D

İstanbula gelirseniz haberimiz olsun Bu işin bir numarasına götürürüm sizleri Közde yapılmış,taze yarım ekmek içine konmuş,Kırmızı pul biber ve Kekikle tatlandırılmış yanına yayık ayran ilave edilmiş 10 numara bir mekan biliyorum ;)

İbocan bir daha ki sefere inşallah.Rahmetlik tam 12 kg. geldi ve tam 6 saatte pişti ; tabii ben de bekleyene kadar tam 6 kg. verdim. ;D
Celal abin ile henüz tanışamadığın Muammer abin rahmetliği 40 yıllık cerrahlar gibi diktiler.Bir hesap yaptım ben bu Muammer abi ile 20 yaşımdan beri oturur,yer,içerim.Şimdi 55 olduk , o da 70.Valla delikanlı gibi. :D

[attachment=1]

Grnt006

Maşallah valla ortamda masadakilerde iyiymiş.
Nadir abi çok açtin arayi bu kardeşin senin sanayi macaralarini bekliyor. ne durumda ihtiyar canavarlar. morga kupayi attin mi?

RedlinE' Alıntı:
Maşallah valla ortamda masadakilerde iyiymiş.
Nadir abi çok açtin arayi bu kardeşin senin sanayi macaralarini bekliyor. ne durumda ihtiyar canavarlar. morga kupayi attin mi?

Vallahi kıymetli kardeşim öyle bir ustam var ki, evlere şenlik.Bir türlü mog üzerindeki minibüs kupayı indiremedi.Geçen gün laflıyoruz , baktım dükkanda müşteriye ait büyük kamyon vinç tamir için duruyor.Yahu ustam dedim, bak vinçli kamyon hazır ayağımıza gelmiş ,alalım kupayı aşağıya.
Baktı baktı, valla haklısın Nadir abi dedi , ben bunu niye düşünemedim. ;D
Yarın kısmetse o tarafa gideceğim , bakalım bir hareket var mı ?
Bu arada Acmat faal.Yakın mesafelerde onunla nefis köreltiyoruz.

Nadir abi olmadı şimdi. O kuzunun hakkı 2 foto mu? Yokmu nasıl hazırlandığı, nasıl piştiğine dair fotolar?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri