Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,248
Ynt: Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

Ben artık '' mütekamil '' oldum İbo.Öndan bir evvel de '' müteharrik '' tim. ;D
Valla helal olsun adama.Bu kadar sataşmaya , seslenmeye tık yok.
'' Bazı adminlerin gözleri var görmezler , kulakları var duymazlar.'' :D

Etiketler

Olur mu hiç Nadir Ağabey ,

Görmez duymazsa da yaptığı çalışmalarda var.
Bakınız ;

Admin KullancveModeratrFark

Yahu neler yazılmış burada ;D Nadir abi ben o gün makinemi getirmediğim için telefonla birkaç kare çekmiştim, onları aradım buldum aşağıya ekledim :smiley: Reyan da çekmişti birşeyler, ondan da istedim fotoğrafları ve geldiği gibi eklerim buraya. Baktıkça insanın iştahı açılıyor yahu :D O gün misafirperverliğiniz ve bu müthiş masa için tekrar tekrar teşekkür ederim Nadir abi... Ellerinize sağlık :smiley:

[attachment=1]

[attachment=2]

29112008235

29112008236

Hatta bir de video var Nadir abi :D Forumun Boşnakları bozulacak biraz ama olsun ;D

http://www.dailymotion.com/gezenbilir/video/x87tqz_nadir-abi-arnavutlarla-boynaklary-a_people

Valla Nadir abi, o lezzetli yemeklerin yanında istediğinize takılalım... ;D

Ama hani video olmasaydı da... :D

Nadir Abi,
Konukseverliğiniz ve yemekler için tekrardan çok teşekkür ederim.

Video çok iyi olmuş Sedat :smiley: Sonunda eklediğnine sevindim.
Sabah sabah çok güldüm.

Nadir ağabey ,
O Tokat sobasını ebatlar ne kadar.
Şu an sömestr tatilini Tokat'ta geçiren bir üyemiz var.
İzmir'de çalıştığı için haberleşiyoruz.
Tokat'ta 33 * 44 cm ebatlarında bir soba bulmuş 50 lira (?) imiş. + 7 lira kargo :smiley:
Fiyatı konusunu tam hatırlamıyorum arkadaş ile haberleşirim tekrar
Lakin 33 * 44 çok küçük geldi gözüme de.

Murat ölçülerini tam bilmiyorum ama dediğinden biraz büyük olabilir.Çiftliğe gidemedim bu aralar.İlk fırsatta ölçüp bildiririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri