Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TULUMCU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 317
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 276,336
Benzin pompasından olabileceğini de söylemişlerdi ancak benzin pompasını değiştirdik artı filtresini de temizledik ancak sorun devam etti, dediğim gibi cihaza bağladığımızda arıza olarak yakıt basınç sensörünü gösteriyordu, şimdi yurtdışından sipariş ettim geldiğinde değiştiricem bakalım sorunun çözülmesini umuyorum yoksa Pininimden keyif alamıyorum.
,istanbuldamısın ? yakıt pompası,çok pahalı bir parça olduğundan,genelde tamirli,revizyonlu olanları satılıyor. kaça aldınız ? verdiğim Enver Ustaynın numarayı bir ara,var diye biliyorum.en azından fiyet sor

Etiketler
,istanbuldamısın ? yakıt pompası,çok pahalı bir parça olduğundan,genelde tamirli,revizyonlu olanları satılıyor. kaça aldınız ? verdiğim Enver Ustaynın numarayı bir ara,var diye biliyorum.en azından fiyet sor

Yok ben Muğla dayım, yakıt pompasını bi kaç yere sordum pahalı evet ancak üniversal olanlardan taktırdım izmirde ancak sorun devam etti, enver ustayı yarın arayacağım teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Pinin new 1
Essais20freeze3202
Mitsubishi pajero pinin 102
124 03
58ba673a387d

Benzin pompası bu pompa işlevi gören kısmını değiştirmiştik, parçanın fotoğrafını çekip yükleyim bende
,depoda olan ''depo benzin pompası'',birde yüksek basınç sağlayan pompa var,genelde bozulan ve revizyonu yapılan,bildiğim bu.Depo içinde olan pompanın sahibinden .com da ikinci el ilanı var no;222971959 carizma 1999 diye.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR