Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TULUMCU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 317
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 276,326

TULUMCU

PAJERO PİNİN GDİ 2.0
Yer
Çamlıhemşin-RİZE
Web
www.tulum.com.tr
Sayın Pajero PİNİN Kullanıcıları; paylaşımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyoruz..Bakalım kaç kişiyiz...?

DSCF2007

Etiketler

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Merhaba aramıza hoşgeldiniz.. aracınız hayırlı uğurlu kademli olsun.. çok zevkle bineceğinizden eminim.. Gaz kelebeğini çok kafanıza takmayın.. ama hazırlıklı olmak için Batum da bir araştırın.. orda komik fiatlarda olduğu söyleniyor..ben henüz fırsat bulup geçemedim..diğer konularda ne sıkıntı olursa paylaşalım.. telden arayabilirsiniz ben Çamlıhemşin deyim.. 0 533 519 23 69 fotoları bekliyoruz.. görüşmek dileği ile..

Size yakın tabii Batum, gitme imkanınızda daha fazla eger giderseniz ve haber verebilirseniz ucretini havale edebilirim, tabii zahmet olmaz ise

Tabiiki seve seve.. ama dediğim gibi henuz Allaha şükür bir problem olmadığı için herhangi bir parçasını aramak zorunda kalmadım.. eğer fırsat bulur ve gidersem bütün parçalarını ayrıntılı olarak araştıracağım.. o zaman sizlerle de bunu paylaşırım.. Hoşçakalın..

Merhabalar,

Aranıza katılmak nasip değilmiş. Tam üç hafta mücadele ettim bir Pinin alayım diye ama olmadı. Önceki hafta Rizeye gidebilseydim orada 100.000 km de vardı temiz bir Pinin ama geçen hafta gitmeye kalktım, araç satıldı dediler, alana da satana da hayırlı olsun.
Nasibimde başka bir japon yazılıymış, ona bugün kapora yolladım hafta sonuna kadar gidip alıp gelmek üzere... Araç aramak, satmaktan daha az zor değilmiş onuda öğrendim bu arada.
(Sahibinden.com sitesi vasıtasıyla aracımı sattım ve yenisini de oradan buldum. Bu alım ve satım ile alakalı herhangi bir masrafta söz konusu olmadı.)

Aracı (Pinini) ilk defa yakından gördüm ve yolcu koltuğuna bindim. Büyüyüpte küçülmüş çocuklar gibi... Şahane bir araç, sempatik, seri, içi son derece ferah, atom karınca demek yakışır bu araca.

Kazasız dertsiz binin gönlünüzce, diliyorum. Bir arkadaşın da yazdığı gibi insanın sahip olması sebebiyle mutlu olacağı türde bir araç.

PİNİN sadece iyi bir araç değil, ÖZEL BİR ARAÇ..! Bunu siz koltuğuna oturunca hissetmişsiniz.. birde bizim gibi sahibi olsaydınız ne hissederdiniz bilemiyorum artık.. Alacağınız araç size hayırlar getirsin inşallah..

Arkadaslar bayramdan oncekı hafta aracımla 100 km lik hızda seyrederken ani bır hızlanmaya ıhtıyac duydum, arac yaklasık olarak 110-120 km aralıgında bırden gaz kestı ve gaz yememeye basladı.
Ertesi sabah ilk is Askale Mitsubishiye (Haramidere) gittim, gaz kelebegı olabilir sokup bakmamız lazım dediler, sıfır parcası cok pahalı fakat bız eger mıknatısları kırıksa yapıstırabılıyoruz dedıler, 400 tl + kdv olur dedıler, bende kabul ettım.
Soktuler tum tertıbatı bogazın ıcı resmen komur sobası gıbı kurum yapmıstı temızledıler, mıknatısta kırık yoktu fakat yınede acmısken etrafına solusyon surerek guclendırdıler, arac suanda cok farklı gıdısı kalkısı cok degıstı, bayramda Kırlarelıne gıttım aracta 5 kısı ve yuk olmasına ragmen 90-100 km sabıt hızda 2,85 kurus yaktı.
Ek olarak belırteyım GDI motorlar fazlaca kurum yaparmıs benım aracım 133.000 kmde ve daha once hıc kelebek ve bogaz kısmı acılmamıs, yaklasık 40-50.000 kmde bır temızlemek saglıklı olurmus.
Saygılarımla

Öncelikle geçmiş olsun büyük bir problem olmaması sevindirici.. Bilgilendirme için teşekkürler sanırım ilgilenen arkadaşlarımız için çok faydalı olacaktır..selamlar..

Herkese merhabaaa, Bursa 'da yaşıyorum 26 yaşındayım yaklaşık 1aydan beri 2002 3k pinin sahibiyim ve çok mutluyum:smiley:) Saygılar.

yaklasık 2 aydır hergün malum sitede ilanlara bakıyorum, temiz bir pinin düşmüyor malesef :( hani temizinden bir düşse 3 e 5 e bakmayacam ama artık anlasıldı mı nedir pininin kıymeti.. :smiley:

Faruk Bey merhaba..Evet bende farkındayım PİNİN ilanları iyice azaldı.. sanırım dediğiniz gibi kıymeti ancak biliniyor.. Umarım temiz bir araç bulup aramıza katılırsınız..selamlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR