Mitsubishi Pajero Pinin Hakkında Bilgi Rica Ediyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yilma Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,580
Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Hakkında Bilgi Rica Ediyorum

Merhaba Abilerim.. bende 2001 5kapı Pinini mi yeni aldım.. söylentilere bakmayın emsallerinden her açıdan daha avantajlı ve kaliteli..tecrubelerimi ileride zevkle paylaşacağım..şimdilik söyleyeceğim henuz karma kullanımda 10 lt benzini geçmediği.. ben PİNİN 55 Abimden iletişim bilgilerini rica ediyorum..Saygılarımla..

Etiketler

Sorunsuz yedinci ay..

DSCF1995

DSCF2003

DSCF2004

DSCF2005

DSCF2007

Selamlar öncelikle.
2001 model Pinin gaz kelebeğinde problem vardı.İzmir'deyim ve bu arabayla ilgili yaptığım araştırmada anlayan ustayı ve parçasını bulmanın zor olduğunu anladım.Kapsamlı araştırmalarım sonucu İzmir'de belkide yetkili servis dışında tek ustayı buldum.15 yılı aşkın süre yetkili servisde çalışmış ve mitsubishi araçlarla ilgili tüm eğitim sertifikaları ve deneyimi almış.Arızalı parçayı değiştirdi ve yağ değişimini yaptı.Araçla ilgili bilmem gerekenleri bana gösterdi.İhtiyacı olana burdan yardımcı olabilirim.
Teşekkürler Dikmen usta..

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=93874.0#ixzz2FzRerx3c

Fantastic ligt isimli arkadaşım sana ulasmam lazim. Bana tel no ulastirir misin 2004 model 1.8 pinin var tüp taktirdim. Taktirmadan once bayagi bir lpgciye götürdüm lpg ustam ankaranin en iyilerinden motora bakti bu gdi degil normal motor dedi.takilir hic de sorun cikmaz dedi. Su an sorun yok ama kafam rahat degil. Ankaradaki servislere soruyorum onlarda yok olmaz oyle sey turkiyede ki hepsi gdi diyorlar. Yardiminiza ihtiyacim var saygilar

Merhaba 2004 ler çok azdır ve GDI değildir tüp takılabilir..Sürekli 4 çekerdiir..arazi vites seçenekleri yoktur..İçiniz rahat olsun güle güle kullanın..

Merhaba,
İzmir'de yaşıyorum. Acaba aramızda hala Pininciler var mı? 1.8 düz motor olanından almaya niyetliyim. Acaba kronik bir sorunu var mıdır. 2000 model Honda Crv ya da 2004 model Suzuki Vitara da hedefim arasından. Bu 3'lünün arasında kaldım resmen. Fikir verebilecek olan varsa çok sevinirim.
Not: Araç ağır offroad şartları için değil kamp ve balık yerlerine gitmek için ve ayrıca şehir içinde kullanılacak.
Şimdiden teşekkürler.

Herkese selamünaleyküm tektek yazılanları okudum uzun zaman geçmiş üstünden ama ben eger hala pajero pinin kullanıyorsanız şunu sorcagım 1.8 pinin almayı düşünüyorum gdı değil genelde gdı hakkında bilgi yazılmıs 1.8 pinin 5kapı nasıldır arac satış sitelerinde bile yok arac

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri