Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yunus61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,669

yunus61

aa
Yer
TRABZON
İyi günler Mitsubishi L200 sahipleri sadece L200 ait bir sayfada foto & videolarını paylaşmaya ne dersiniz

sizi en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle...

"Mitsubishi L200 TR"

http://www.facebook.com/group.php?gid=128292410541565

Etiketler
Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

Süper olur. Tşk bu sayfa için

DSC06150

DSC06152

DSC06153

Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

G Class' Alıntı:
Süper olur. Tşk bu sayfa için

hemen sayfaya yüklüyorum ama site içi katılım yok gibi birşey neden anlamadım...düşünmeye başladım l200 o kadar ii değil mi diye şimdi...

Tansu bey araciniz guzel olmus acaba on arka tamponlar orjinalmi yoksa yaptirdinizmi ve mutlu seneler

kevin' Alıntı:
Tansu bey araciniz guzel olmus acaba on arka tamponlar orjinalmi yoksa yaptirdinizmi ve mutlu seneler

tansu beyin sorusuna ben cevap veriyim orjinal sadece çeki demiri ilaveli...

burda tamponun orjinali

http://www.arabam.com/arabamtest/mitsubishi_l200_magnum2004/mitsubishi2_xx.jpg

kevin' Alıntı:

bu arada ön tamponlar yaptırma orjinali bu tabi ön demir hariç...

http://www.arabam.com/arabamtest/mitsubishi_l200_magnum2004/w5_mitsubishi_xx.jpg

Bu arada benim albümlerimden de beğendiğiniz fotoğraflar varsa alıp kullanabilirsiniz. İlk fırsatta da Facebook grubunuza da üye olacağım.
Gezenbilir üye galerisi-CİNCİN: http://www.gezenbilir.com/galeri/index.php?cat=51596
Benim en beğendiklerim bunlar:
IMG_0420.jpg

IMG_0421.jpg

IMG_0424.jpg

suluklugol3.jpg

sunnetgolu2.jpg

L200.jpg

tsk Yunus bey orjinal derken arb orjinalmi demek istedim yoksa iyi bir usta tarafindanmi kopyalandi onu merak ettim eger bir ustanin elinden ciklti ise bende yaptirmak isterdim

şimdi gördüm en kısa zamanda foto da yüklüycem

kevin' Alıntı:
tsk Yunus bey orjinal derken arb orjinalmi demek istedim yoksa iyi bir usta tarafindanmi kopyalandi onu merak ettim eger bir ustanin elinden ciklti ise bende yaptirmak isterdim

sanıyorum ki fabrika cıkısı orjinal sadece siyaha boyanmış... burda da boyatan çok var ondan biliyorum...

Ahmet bey ön tampon ARB dir. Warn vinç in modeli xd9000 dir. Arka tampon orjinal olup çeki koşumu eklenmiştir.

tsk tansu bey bilgi icin

Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (olmayanlarıda Bekliyoruz) "mitsubishi L200 Tr"

Buda benim araç 1750 metreden döndüğümüz günden. Bazen bende ön tarafa yükseltme kiti veya get taktırıp warn vinç düşünüyorum, bakalım gelecek ne gösterecek.

Karboaz L200

Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

Düşündüğünün yapılmışi :smiley:

ImageUploadedByTapatalk1388771376720260

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR