Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ergin61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 169
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 171,453

L 200 mü navara mı

• Kullanılan toplam oy
    205

Etiketler
Ynt: Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina

Test sürüşünde kullandığım içerden kumandalı %100 idi, hepsinde std galba...
Tarık CJ kıskançtır ona göre... fazla boşlanmaya gelmez... ;D

Bildiğim kadarıyla üst donanımlı modelleri kilit yerine traction control ile geliyor.

orkuncum birazda biz sürelim şu klimalı deri koltuklu dizel araç keyfini ,vallahi karartım gözümü kriz miriz demedim 2007 model l 2oo ü bugün aldım
hard off roadda cj nin yeri değişmez ama hafif yada çoluk çoçuk geziler için böyle bir araç şart olmuştu,birde ileride off road yarışlarına giderken cj yi çekicek bir araç olarak işime bayağı yarıyacak diye düşünüyorum.
aldığım aracın kapılarında ayı ayak izi var buna benzer stickerlı bir araç resmi forumda görmüştüm yalnız aracın resminin nerde olduğunu bilen vrsa bigi verirse sevinrim belki ilave bir şeylerde yapıştırabilirim

Hayırlı olsun Tarık'cım, kazasız belasız Allah yolunu açık etsin... inşaata hemen başlıyormusun?

şu anda bir şey yapmak istemiyorum kışa girereken öne vinç takıcam başka da bir şey gerekecni sanmıyorum ,herhangi bir yükseltme operasyonu yapmadan 31 yada 33 lastik takabileceğimi düşünüyorum sen nedersin

Arka çamurluğun içine herşey sığar bence ;D zaten makas olduğu için oynamak kolay olur arka ile... ama ön torsiyonsa bir kaç cm yukselir..geniş lastik çamurluk içlerine sürtebilir..bakmak lazım.. 16 jant mı?

benim stokdakiler hep 15 jant o yüzden lastikleri jantlarıyla beraber değiştiricem 33 ler öne sığar gibi geliyor çünkü dar tip ,dediğin gibi arkaya ne versen az gelir ön de fena değil ama denemeden bir şey söylelemek zor senin cj nin durumu nasıl umarım fazla masraf açmamıştır biliyorsun cj ler dipsiz kuyu gibidir,bu arada cj burada tente yaptırabileceğimiz bir yer biliyormusun

Benim aracın ruhundan çok yapılmış aksamı beni daha çok mod.'a itiyor. Mesela şu ara 34'' dar tabanlı lastik veya 255/85/16 araştırmasındayım.

Biliyorum ama bilmiyorum :smiley: o işi hakkıyla yapan bir abimiz vardır Jeepi bıraktı sadece tekneyle uğraşıyor. Bestop 1250usd civarı....

Masrafı CJ değil ben açtım... çocuk bişey yapmadı hakkını yememek lazım ben kaşındım... ;D

orsa' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla üst donanımlı modelleri kilit yerine traction control ile geliyor.
Onur haklısın, Intense modellerinde Diff. lock, Intense Lux modellerinde ATSC denilen traction control sistemi var.

Tarık Bey,
Hayırlı olsun.

Difransiyelleri aynıysa servisten bir difflock alıp takıla bilir daha iyi olur diye düşünüyorum ?

evet bugün aracı mits servise götürdüm bakım için ordaki tekniker ustada araçta atsc olduğunu söyledi,galiba bu sistem son çıkan grand cherokee modelindeki sistem ile aynı ,abs nin devreye girerek dağılımı değişiyor aslında basit bir sistem gibi duruyor

2004 ten beri L200 kullaniyorum ne hic problem yasamadim ama tek sevmedigim sey motoru arazide bazen yetersiz kaliyor
saglamliginada diyecek hic biseyim yok 40 km ile giderken domuza carptim tamponum egilmedi bile.
yalniz kuzenlerim benimle beraber bi tane aldi onlarinki cok problem cikardi Isuzuya gecmek istiyorlar bense toyota diyorum eger3.0 motorlu modeli turkiyeye gelirse tabi...
aracimla 110000km yaptim ve bunun 70.000 i dag yollarinda en ufak bir ses bile yok...
tek kelimeyle cok memnunum

MM

DSCN0820

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR