Minubuste Koltuk Eksiltme Ve Donerli Koltuk Ve Masa

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Abdullah BULUT Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,158

Abdullah BULUT

Ana Kamp
herkese merhaba ,
kisa bir sure once acmis oldugum sase uzerine karavan konusu , motor karavan dusuncemi , bazi karavanci arkadaslarin tavsiyesi uzerine cekme karavan olarak degistirdim . cekme karavani ceken arac icin de ford transit dingil mesafesi 3300 , 11+1 alcak tavan minubus dusunuyorum . hem guclu , hemde sehir icinde gezmek icin kucuk , yani ideal bir arac . . . karavan bir yerde birakildiginda , aracta bir masa ve donerli koltuk olmasi lazim diye dusunuyorum . bunun icin sofor koltugunu donerli , soforun yanindaki ciftli koltugu tekli ve donerli istiyorum , ikinci siradaki koltuklarin yerine de bir masa . . . bu durumda 8+1 ve birde masa olacak . . . bunun icin nereye bas vurmam gerek , int birsey bulamadim veya ben ne adi altinda arayacagimi bilemedim . . . gorus , tavsiye ve yardimlarinizi bekliyorum . . . herkese hayirli gunler . . .

370 koltuk duzeni 8

Etiketler
Minibusten koltuk eksiltme yapamazsınız. Ekleme yapabilirsiniz.
Dediginiz gibi 8+1 yapamazsınız. Cunku şoför dahil 9 kişilik araç M1 sınıfı araç olarak geçiyor yani otomobil gibi muayenesi 2 yılda bir oluyor.
Bu yüzden aracinizda koltuk eksiltme yapmanız mümkün değil.
Bir seçenek daha var siz aracınızı istediğiniz gibi doseyin muayeneye gitmeden eski haline çevirirseniz sorun çıkmaz. İşgüzar bir trafikciye yakalanmadiginiz surece.
Yoksa eksik koltukla muayeneye girmek ağır kusur.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.