Minibüsü Otomobile Çevirilebilirmi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taner alp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,445

taner alp

Ana Kamp
mimibüsü binek araca çevirme .
selam ustatlar bende bir vito minibüs var 9+1 1999 model 110cdi bu minibüsü 8 +1 otomobile çevirebilirmiyim

Etiketler
Hocam bende aynı konuyu araştırıyorum. Proje çizdirmenin yanı sıra ötv farkı ödememiz gerekiyormuş. Bende vazgeçtim.

Hocam bende aynı konuyu araştırıyorum. Proje çizdirmenin yanı sıra ötv farkı ödememiz gerekiyormuş. Bende vazgeçtim.
hocam araştirdim ve sonuç ...minibüsler 9+1 otomobile çevrilmiyor ...torba yasasi ..ama vanalpen oluyormuş o da işime yaramiyor...tek çare böyle devam hayirli günler

Bir tanıdığım bir yol söyledi ancak başka yerden teyit etme şansım olmadı.
Bende de Hyundai Starex 9+1 Hususi Minibüs var.
Arkadaşın söylemesine Gore aracın trafikten çekilmesi gerekiyor muş. Sonra tekrar trafiğe sokmadan önce proje cizdirip 7+1 veya 8+1 olarak trafiğe sokmak için Tuv den muayene olurken araç tipinin M2 den M1 e dönüştüğünü gösterir proje ile muayene ettirip otomobil sınıfına sokabiliyormusuz. Otv olayına gelince benim araç 2004 model 10 yaşından büyük olduğu için otv farkı cikmiyormus. Aynı zamanda daha yeni olup ta çıksa dahi Hususi Minibüs oldugundan cüzi bir miktar çıkacağını söyledi arkadaş.
Bu işlerle uğraşan tanıdığı olan birisi varsa araştırma yapipta buraya yazarsa sevinirim.

Wi-fi veya Mobil Bağlantı ile bir şekilde gönderildi.

Kusura bakmayın ama anlayamadığımdan soruyorum.
Bu konuda bahsi gecen otomobilin teknik tarifi nedir?
M (M1, M2 ve M3) kategorisi araçları

M kategorisi araçlar: En az dört tekerlekli, motorlu yolcu taşıma amaçlı araçlardır.

M1 kategorisi araçlar: Sürücü dışında en fazla sekiz kişilik oturma yeri olan, yolcu taşımaya yönelik motorlu araçlardır. Yani otomobil 2 yılda bir muayeneye gider

M2 kategorisi araçlar: Sürücü dışında sekizden fazla oturma yeri olan, yolcu taşımaya yönelik ve azami kütlesi 5 tonu aşmayan, motorlu araçlardır. Yani Minibüs Her Sene Muayeneye gider.

M3 kategorisi araçlar: Sürücü dışında sekizden fazla oturma yeri olan, yolcu taşımaya yönelik ve azami kütlesi 5 tonu aşan, motorlu araçlardır. Midibüs Denilen araclar

Wi-fi veya Mobil Bağlantı ile bir şekilde gönderildi.

Merhaba Caravelle 2005-2015 ve Vito 2010-2015 model 9+1 minibüs ruhsatlı araçlar proje ile 8+1 otomobil ruhsata çevrilir 05384701188 yardımcı oluruz iyi günler

Son düzenleme:

mimibüsü binek araca çevirme .
selam ustatlar bende bir vito minibüs var 9+1 1999 model 110cdi bu minibüsü 8 +1 otomobile çevirebilirmiyim
Merhaba 9+1 minibüs ruhsatlı Caravelle 2005-2010 ve Vito 2010-2015 model araçlar proje ile 8+1 otomobil ruhsatlı araca dönüştürebiliyor 05384701188 yardımcı oluruz. İyi günler

Son düzenleme:

Merhaba 9+1 minibüs ruhsatlı Caravelle 2005-2010 ve Vito 2010-2015 model araçlar proje ile 8+1 otomobil ruhsatlı araca dönüştürebiliyor 5384701188 yardımcı oluruz. İyi günler
Merhaba 9+1 minibüs ruhsatlı Caravelle 2005-2010 ve Vito 2010-2015 model araçlar proje ile 8+1 otomobil ruhsatlı araca dönüştürebiliyor 5384701188 yardımcı oluruz. İyi günler
Bu degişim işini nasıl yapıyorsunuz biraz izahat yazarmısınız?

Merhaba Caravelle 2005-2015 ve Vito 2010-2015 model 9+1 minibüs ruhsatlı araçlar proje ile 8+1 otomobil ruhsata çevrilir 05384701188 yardımcı oluruz iyi günler
2006 caravelle aracım var 9+1 m2 minibüs olarak geçiyor otomobile çevirmek gibi bir isteğim maliyet olarak ortalama ne kadar tutar cevap verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

2006 caravelle aracım var 9+1 m2 minibüs olarak geçiyor otomobile çevirmek gibi bir isteğim maliyet olarak ortalama ne kadar tutar cevap verirseniz sevinirim iyi çalışmalar
Merhaba Muhammed bey
9+1 caravelle aracınızın ruhsat bilgisini whatsapp üzerinden ulaştırırsanız kontrol eder size konuyla ilgili yardımcı oluruz. 05384701188

Vito, caravelle, ford custom, opel corsa, transporter gibi araçların otomobile dönüşüm işlemleri proje ile gerçekleştirilmektedir.
Minibüsü otomobile çevirmek 2021 için öncelikle 9+1 kişi olan koltuk sayısı, bir koltuk sökülerek 8+1 düşürülmesi gerekmektedir, araçtan koltuk söküldükten sonra aracın otomobile dönmesi için koltuk söküm projesi çizilmesi gerekmektedir. proje hazır olduktan sonra araca TÜVTÜRK muayene istasyonundan araç tadilat muayenesi randevusu alınması gerekmektedir.

0535 256 44 73

kaynak: 🚗 MİNİBÜSÜ OTOMOBİLE ÇEVİRME PROJESİ

Vito
Viano
Caravelle
Transporter
Opel corsa
Ford Custom

Minibusten otomobile dönüşüm işlemi

Koltuk söküm projesi ile Tüv muayenesi nezdinde noter huzurunda gerçekleştirilir
05384701188 Uğur Kaya

Son düzenleme:

Merhaba, 1979 model ford transit aracımı minübüsten hususi otoya çevirmek mümkün mü? Tahmini maliyet ne tutar.?teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri