mescit dağları-yedigöller-tortum erzurum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan teginalp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,080
Ynt: mescit dağları-yedigöller-tortum erzurum

Gercekten iyi bir gezi olmuş.paylaşım ve fotoğraflar için teşekürler.iyi gezmeler.

Etiketler

Merhaba,
Güzel bir kaçış olmuş.
Gerçi oralarda bu kaçışlar pek sık yapılıyordur..

En çok imrendiğim alabalık ve jolo oldu :smiley:
Afiyet olsun.

ozlemsoydan' Alıntı:
Merhaba,
Güzel bir kaçış olmuş.
Gerçi oralarda bu kaçışlar pek sık yapılıyordur..

En çok imrendiğim alabalık ve jolo oldu :smiley:
Afiyet olsun.

Valla özlem hanım alabalık yiyemedik ama jolo çok fazlaydı. İki gün boyunca jolo yemekten normal yemek yiyemedim :smiley:
Bu yaz yine kaçış yaparız inş. Pek sık olduğunu söyleyemem işin aslı. Ama en azından bu yaz yine yaylaya çıkmayı planlıyoruz.

Diğer tüm yorum yapan arkadaşlara tşk ederim. İnş böyle güzel geziler sizlere de nasip olur.

Gökhan kardeş geçen sana mesaj attım. Evet D.anadoluda off road grubu kurmak gerekiyor. En azından 4-5 araçta olsa bir araya gelip etkinlik yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

Benimde burada ne kadar kalacagım belli değil. ancak kaldığım süre zarfında keyfini de sürmek isterim. Nede olsa kışın eziyetini çekiyoruzz :smiley:

Tekrar tşk'ler arkadaşlar

Jolo ve oraların alabalığını yemeyeli 9 yıl oldu. Hasretini çekenler var ona göre tadını çıkartın bence.
Selamlar..

teginalp' Alıntı:
Valla özlem hanım alabalık yiyemedik ama jolo çok fazlaydı. İki gün boyunca jolo yemekten normal yemek yiyemedim :smiley:
Bu yaz yine kaçış yaparız inş. Pek sık olduğunu söyleyemem işin aslı. Ama en azından bu yaz yine yaylaya çıkmayı planlıyoruz.

Diğer tüm yorum yapan arkadaşlara tşk ederim. İnş böyle güzel geziler sizlere de nasip olur.

Gökhan kardeş geçen sana mesaj attım. Evet D.anadoluda off road grubu kurmak gerekiyor. En azından 4-5 araçta olsa bir araya gelip etkinlik yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

Benimde burada ne kadar kalacagım belli değil. ancak kaldığım süre zarfında keyfini de sürmek isterim. Nede olsa kışın eziyetini çekiyoruzz :smiley:

Tekrar tşk'ler arkadaşlar
olmaz sa yaza dogru gelmek ısteyen arazıde ıs yapa bılecek araclarla ortak bır kuzu cevırmelı yayla etkınlıgı yaparız

ha bu jolo paluktur herhalde .bende neki.(zeki erzurum yayla meyerse.)sonunda anladımki masi imiş.

Benim şuan araba yok zaten :smiley:
2 aydır sürekli sahibinden.com dayım.
Uygun bir araba bulsam alacağım. inş. yaza kadar zaten almış olurum

Sen ne zaman geliyosun izinden

teginalp' Alıntı:
Benim şuan araba yok zaten :smiley:
2 aydır sürekli sahibinden.com dayım.
Uygun bir araba bulsam alacağım. inş. yaza kadar zaten almış olurum

Sen ne zaman geliyosun izinden
10 marta ızınım bıtıyor benden sana tavsıye olacak tek arac albır jlx kasa vıtara kafan rahatlasın kolay kolay arıza yaratmaz ve dogu anaoluda ıscılık ve ustalık gerektırmez herkes anlaya bılır az cok yakıt da gayet uygun

ah oralar bambaşka diyarlar en son iki yıl önce gitmiştim.inşallah bir daha giderim.Türkiyenin cennet yerlerinden biridir oraları tüm görmek isteyen arkadaşlara da nasip olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri