Mesajlara Video Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan behicefe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,632

Etiketler
Ynt: Mesajlara Video Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Bülent abi selamlar,

Aşağıdaki adrese videolarını yükleyebilirsin. Tamamen Türkçe ve grup bize ait :smiley: Eklediğin videonun linkini kopyalayıp mesajların içine yapıştırdığın zaman, forum otomatik olarak video görüntüsünü açacaktır.

http://www.dailymotion.com/group/outdoor

Mrb;
siteye video nasıl yüklüyoruz, format önmelimi? örn: mp4 olurmu?. site içinde cevabı bulamadım. saygılar...

Merhaba...

Aynı soruyu ben de soracaktım ki çözümü buldum...

Sanırım sitede video için youtubedan kod koyamıyoruz... Ya da ben görmemiş olabilirim...

Dailymotion gibi video sitelerinden bir üyelik açıp videonuzu upload edin... Çıkan linki de buraya yapıştırın... Oluyor...

Youtubede videonun sağ üste URL linkini kopyalayıp yapıştırarak yapabilirsiniz

merhabalar. ben kendi bilgisayarımdan çektiğim görüntüleri sitede paylaşmak istiyorum.nasıl yapabilirim.denememde 250 kbyt gibi çok küçük bir sınırlama var ben yanlış bir yerdemi deniyorum acaba. birde formatlarda avi mpeg 2-4 wmv yokmu?.

AnqeL_35' Alıntı:
Merhaba...

Aynı soruyu ben de soracaktım ki çözümü buldum...

Sanırım sitede video için youtubedan kod koyamıyoruz... Ya da ben görmemiş olabilirim...

Dailymotion gibi video sitelerinden bir üyelik açıp videonuzu upload edin... Çıkan linki de buraya yapıştırın... Oluyor...

^^ ;)

hudev' Alıntı:
merhabalar. ben kendi bilgisayarımdan çektiğim görüntüleri sitede paylaşmak istiyorum.nasıl yapabilirim.denememde 250 kbyt gibi çok küçük bir sınırlama var ben yanlış bir yerdemi deniyorum acaba. birde formatlarda avi mpeg 2-4 wmv yokmu?.

Arkadaşlar konuların içine nasıl yüklenebileceği konu içinde yazıyor zaten, yardıma ihtiyacınız olursa yeniden mesaj atabilirsiniz.

yol' Alıntı:
Bülent abi selamlar,

Aşağıdaki adrese videolarını yükleyebilirsin. Tamamen Türkçe ve grup bize ait :smiley: Eklediğin videonun linkini kopyalayıp mesajların içine yapıştırdığın zaman, forum otomatik olarak video görüntüsünü açacaktır.

http://www.dailymotion.com/group/outdoor

siteye bağlanamıyorum.bilginize.bağlandığım sitede yabancı.benim yabancı dilim yok.direk aracı site kullanmadan video gönderemezmiyiz.böyle bir çalışmanız veya imkan yokmu.teşekkürler.

Böyle bir çalışmamız tabi ki var. Üstelik sadece video değil, bir de internet TV çalışmamız var :smiley: Ama bu yoğunluk içinde biraz daha bekleyecek olan projeler arasında...

Bu arada Dailymotion Türkçe dil desteği de mevcut;

http://www.dailymotion.com.tr

Foruma nasıl video ekleyebilirim?Dalış videosu yüklemek istiyorum.

Foruma Link atayarak Film ekleyebiliyoruz, normal olarak fotoğraf ekleyebiliyoruz, kendi bilgisayarımızdan kısa filmler ekleme imkanımız varmı acaba, varsa nasıl ekleniyor...

Soruyu sordum ama galiba başardım, deneme için Tekirdağ-Barbaros-Uçmakdere Yolunu sizlere sunuyorum...

http://img193.imageshack.us/i/barbarosucmakdere.mp4/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR