Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manowargs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,015
Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ön izlemede görünmüyor diye bende yayınla dedim ama IMG uzantılı resimler hala gözükmüyor ? yardım edermisiniz?

Etiketler

kaç saattir uğraşıyorum şimdi baktım olmuş !!! ya bende ya PC de bi arıza var galiba...

şimdi dikkat ettim bir senedir hiç sorun çıkmAMIŞ
kimsede şikayet yok güzel bişey bu
teşekkürler sedat açıl :smiley:

Estağfurullah Arman hocam, ilk üyesinden son üyesine kadar hepimizin emeği bu forum :smiley: hep beraber daha güzel, daha kullanışlı bir paylaşım ortamı yaratmak için çabalıyoruz.

Lütfen fotoğrafları buraya nasıl yükleyeceğiz bilgisi yazabilirmisiniz? resim yükleyemiyorum.
Foruma bilgisayardan mı yoksa cep ten ( tapatalk kullanarakmı ) giriyorsunuz .

Tapatalk kullanarak cepten giriyorsanız , alttaki galeri ikonuna tıklayıp , galeriden resmi seçtikten sonra , send e tıklayın .

DSC03195

Bu .JPG uzantılı resim dosyasını bilgisayardan yükledim.

cevapla tıkladığınızda gelen çerçevenin altında -konuya cevap yaz kutusunun sağında yer alan DOSYA YÜKLE yi tıklayın sonra bbilgisayarınızda dosyayı bulun tıklayın.
Altta dosya yükleme görünür , büyük resim yükleyi tıklayın sonra kaydeti tıklayın yüklenmesi lazım.
olmuyorsa bilgisayarınız da bir problem oluşmuş olabilir .

kolay gelsin , fotoları merakla bekliyoruz ve istifade ediyoruz .

Selam, hayirli aksamlar . fotograf yuklemede problem oluyor.. Nasil duzelecek bu sorun

BV6000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Sedat Hocam Merhaba,
Eminim çok yoğunsun ve elinden geldiği kadar forum ile de ilgileniyorsun ancak eski başlıklarda fotoğrafların halen gözükmüyor olması çok can sıkıcı. Motokaravan olayına merak saldım ve kendi karavanını yapan bir üyenin başlığını incelemeye kalktığımda atıfta bulunulan bir iki fotoğrafı göremeyince canım sıkıldı ve konuyu kapattım. Eminim başkaları için de böyle oluyordur.
Eski başlıklardaki fotoğrafların görülür hale gelmesi mümkün olacak mı?
Selam ve sevgilerimle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR