Mercedes O 403 Veya Neoplan Skyliner'ı Karavan Yapmak Istiyorum?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aydinkiyga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,925
Merhaba,yaptıgım 2 araç da sürekli konaklamaya göre dizayn ettim,dilerseniz yandan aracı büyütme veya veranda gibi özellikler ile çok işlevsel bir araç da tasarlanabilir.
Henüz web sayfam hazır degil ama Facebook Elen Karavan isimli sayfamdan çalışmalarımı görebilirsiniz teşekkür ederim. el&en karavan
Zafer Uurndaş
0553 529 36 35
Teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 499724

Ekli dosyayı görüntüle 499725

Ekli dosyayı görüntüle 499726

Ekli dosyayı görüntüle 499727

Ekli dosyayı görüntüle 499729
Zafer Bey Sizi Yakından Gizli gizli takip ediyorum zaten.
2 projenizi de baştan sona incelemiştim.
En kısa zamanda sizi ziyaret edeceğim.

Etiketler
Çalışmalarımızı takip etiginiz için teşekkür ederiz Aydın bey bizi ziyaret etmenizden memnun oluruz.

merhaba,
aynı düşücelere sahip birisi olarak araştırmalarımda ARKADAN MOTORLU minibüs ve otobüslerin artık karavana çevrilmediği bilgisine ulaştım..SALLY karavan ile araç içi dizaynı hakkında görüşmemde verilmişti bu bilgi..otobüs yada benzeri bir araç almadan önce bu konuyu araştırmanızı öneririrm..
birde araç içi için marine malzemeden 60bin tl fiyatı hangi firmadan aldınız ? çok düşük bir rakam gibi geldi bana..

Merhabalar, uzun zaman olmuş gerçi ama;
konuyu zevkle okudum. Bir gelişme oldu mu acaba iyi yönde kötü yönde?

hiç bir gelişme olmamıştır, sabit bir işe girmiş evlenmiş hatta çocuk sahibi olmuş ev kredisi ödüyordur... bir zamanlar düşünmesi hoş ama bir o kadar da boş bir hayal. emekli olup sahil kasabasında küçük bir yer ya da butik otel açma düşüncesi gibi hemen herkesin düşündüğü ama gerçekleştirenin çok az olduğu bir fikir. bir karavan yapayım hem iş yeri hem evim olsun.... olmaz demek yanlış olur, çok ama çok zor diyeyim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri