Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arsamax Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,901
Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

hus55' Alıntı:
selamlar.

rot baslari ford transit ile ayni ,aradigin keceleri dogru anladiysam cv keceleri mercedes vito ile ayni. mutlaka takin yoksa rolema gresi dislari dogru yayilir veyagsiz calismadan dolayi asinma yapar... ;)

saygilar huseyin

teşekkürler

Etiketler

Selamlar

1 tane 460 ın poryası lazım Ve eger orjinali varsa porya iç bilyasindan 4 adet.
Görüş ve yardımlarınızı bekleriz ;)

merhabalar bana yedek parcalari alabilecegim bir yer soyleyebilirmisiniz lutfen.mesela on konsolun hepsini degistirmek istiyorum yeni modellerden takmak istiyorum olabilirmi boyle bisey ve km saatini falanda yeni modellerden takmak istiyorum mumkunmdur acaba yardimci olabilrimisinzz

Arkadaşlar,

300GE den çıkma hasarsız 4 adet orijinal mercedes 18" jant ve üzerinde Kumho 255x60x18 lastiğim var.
Lastik diş derinliği 7,6 mm.

yerlerine cooper stt leri takdığımdan dolayı satılıktır.

İlgilenen olursa tel : 532 485 71 95

Doğan

Herkese selam,

Ben Bulgaristanda ikamet ediyorum ve Mercedes G parca (2.el veya yeni) isi ile ugrasiyorum. Ilgilenen arkadaslara her turlu yardimci olurum.

Saygilar Sevgiler!

e-mail- Pickup_center@yahoo.com

Tel-00359-879-274-378

Gürbüz 25 arkadaşım,

Resim gönderme imkanım yazık lk işu an yok
Fiat için Cooper'leri takarken 4 lastik için 400 TL'den aşağı verme demişlerdi.
Ben şu anda 300 TL için düşünmem, veririrm.
Yalnız şu anda yalnızca lastikleri verebilirim. Jantlar söz konusu değil.
Lastikler Bostancı'da, yakınsanız görebiliriz. Telefondan arayabilirseniz konuşuruz.

saygılar,

Doğan Çelen

Arkadaşlar,

G için 1 adet çıkma 18" jant arıyorum.
5x130 olması lazım bildiğim kadarıyla,
(Bu 130 rakamının ne anlama geldiğini bilmiyorum, bilen varsa açıklayabilirse sevinirim).

Doğan Çelen

ayrıca orjinal janttaki offset nr sına bakıp alacağınız (aradığınız )jant da da aynı off setin olmasına dikkat etmek lazım.yoksa bazı arkadaşların ki off seti yanlış otomobile binersiniz.Mesela benim off road lastiklerine takılı olan jantlar sprinterdir 5x130 olmasına 5 X130 dur ama offset tam olması gerekenden az bir şey azdır neyse bu durumda arabam kirlenmiyor çamurda

Herkese selam arkadaslar
Aelimde olan parcalari yazıyorum.
On dingil
Arka dingil
On kaliperler
On şaft
Arka saft
Transfer box
On difflock
Arka difflock
5 vites gereği sanziman
711.116 sanziman
Orta difflock pompaları ve ayağı ve çubukları
Sol on camurluk iç ve dış
Sag on camurluk iç ve dış
On grill
Sag arka frenlamba yuvası
On kaput
Arka kaput
Komple makina çok uygun fiyata çalışır durumda. 230ge

Şimdilik aklımda olanlar bunlar sizin aklınızda birşeyi varsa seslenin kardesler.

motogezgine katiliyorum. offset cok onemli. aslinda burda bir yerde G'ye uyan resmi tum jantlari gosteren tablo vardi. cok faydali...

zamba'nin attigi liste'de bulunan [parcalar cok az kullanilmis bir arac'dan cikma. gercekten temiz parcalar. ilgilenen varsa bana da ulasabilir... aranizda zambayi tanimayan varsa ,cekinmeden
iletisim kursun. beni ararsaniz bende yardimci olurum ;)

selam utkan bey size ulaşamadım şanzıman ihtiyacım var benim 05309710118 ararsanız sevinirim

Hüseyin Bey,

Ön ve arka komple dingil (diff lock takımları ile beraber) , 711116 şanzıman ihtiyacımız olacak, nasıl temin edebiliriz?

Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.