Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arsamax Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,892
Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Önceki aracımızın üzerinden söktüğümüz çamurluk sac-dodikleri satıyorum . Aklımda 1250 lira gibi bi fiyat var , ufak bi pazarlık payı vardır irtibat için : 0542 411 41 61 No'lu numaramdan ulaşabilirsiniz . Görmek isterseniz Ankara-Şaşmazdadır .

20121128 123900

20121128 123909

01022010005

01022010009

Etiketler

Merhaba,

W460 aracımdan çıkan orjinal parçalar satılık:

-W460 yan aynalar
-W460 arka stoplar
-W460 arka Mercedes Benz yazısı
-W460 ön far çerçeveleri
-W460 ön ızgara
-W460 ön arka komple koltuklar (döşemeler)
-W460 5 adet lastik jant takım 235 16 inch Goodyear wrangler lastikler ve orjinal saç jantlar, stepne brandasıyla birlikte
-W460 ön arka tamponlar

İhtiyacı olan arkadaşar cep telefonundan iletişime geçebilir. mail atabilir, özel mesajla da bilgi alabilir. Saygılarımla.

Özgür. 0 536 864 46 47 ozgurascioglu@hotmail.com

Önceki aracımızın üzerinden söktüğümüz 4 Adet Jant-Lastik takımını satıyorum . Aklımda 1850 lira gibi bi fiyat var , ufak bi pazarlık payı vardır irtibat için : 0542 411 41 61 No'lu numaramdan ulaşabilirsiniz . Görmek isterseniz Ankara-Şaşmazdadır .

Ön-Arka yükseltme takozları satılıktır . 4 tanedir . Fiyat olarak 500 Lira düşünüyorum . irtibat için : 0542 411 41 61 No'lu numaramdan ulaşabilirsiniz . Görmek isterseniz Ankara-Şaşmazdadır .

Ynt: Mercedes G-class Yedek Parça Paylaşımı

Satılık Mercedes G W463 2012 Model Fiber Ön Arka Tamponlar Ön Sis Lambaları Ve Çerçeveleri Dahil Olarak,

satılık Mercedes G W460 Ön Arka Demir Tamponlar Köşeleriyle Birlikte,

satılık W460-w463 4 Adet Orjinal Saç Jant Ve Goodyear Wrangler Lastikler

satılık Mercedes G W460 Arka Stoplar

satılık Mercedes G W463 2000 Model Arka Stoplar

satılık Mercedes G W460 Ön Panjur

satılık Mercedes G W463 Ön Panjur

gibi Bir Çok Parça Satılık. Tel: 0 536 864 46 47 Özgür İstanbul

W463 yeni tip sinyalli yan aynalar takım halinde sıfır ve fiberden yapılmış endonezya'dan getirmiştim.. ayna camı kesilip manuel veya elektrikli herhangi bir arabanın çıkma ayna iç mekanizması takılarak en az 2000 TL'lik aynayı çok uygun fiyata aracınıza takabilirsiniz..

0 536 864 46 47 Özgür.

Merhabalar,

W460 aracımız için 717.439 getrag manuel 5 ileri şanzıman arıyoruz. Üzerindeki 4 ileri manuel şanzıman da satılık olacak.

717.439 Getrag için yardımcı olabilecek var mı acaba?

Teşekkürler.

Ahmusan' Alıntı:
Merhabalar,

W460 aracımız için 717.439 getrag manuel 5 ileri şanzıman arıyoruz. Üzerindeki 4 ileri manuel şanzıman da satılık olacak.

717.439 Getrag için yardımcı olabilecek var mı acaba?

Teşekkürler.

Bir tanıdıkda 5 ileri getrag vardı ama numarasından emin değilim. 717.439 da olabilir, 717.42 de. Neden 717.439 tercihiniz?

Taywandan sonra ilk kez W463 LED' li far çerçevelerini Türkiyede imal ettik. Yeni ürünü G Wagen tutkunlarına iletmek istedim. Yeni bir teknik kullanılarak plastikten daha güçlü KOMPOZİT denilen maddeden imal edildi. LED lambalar en kaliteli türünden seçilerek Hongkong tan getirildi.
Selamlar
cartop

DSC09552

DSC09554

DSC09583

DSC09591

DSC09559

osman' Alıntı:
Bir tanıdıkda 5 ileri getrag vardı ama numarasından emin değilim. 717.439 da olabilir, 717.42 de. Neden 717.439 tercihiniz?

Özellikle 717.439 tercih ediyoruz çünkü oranları tam istediğimiz gibi. 1. Vites dişlisi en büyük ama son sürati en yüksek olan şanzımanı istiyoruz. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sordum, malesef başka bir araca takılmış.

Üzüldüm. Neyse sağlık olsun. Eğer başka bir tane olursa haber ederseniz sevinirim.
Yardımınız için teşekkürler.

Selamlar benim aracın direksiyon kutusunda boşluk var .Çıkma olarak elinde olan varmıdır acaba?

Bu arada elimde yeni tip bir adet sıfır ızgara ve far çerçeveleri var.Ayrıca eski tip far ızgarası ve teli mevcut.İsteyen varsa haber versın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR