Mercedes 190 2.5 Klima Taktırılabilirmi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HAKAN ALİ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,515

mercedes 190d 2.5 klima taktırılabilirmi ? tavsiyeleriniz deneyimleriniz.

• .xxx

Kullanılan: 0 0.0%
  • .xxx

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Etiketler

şu anda mercedesim yok daha önceleri 7 8 kez oldu fakat hep benzinli
bu sahibindende bakıyorum kafaya koydum bi 190 d otomatik 1991 de vardı mavi dizel şimdi bilmem bakarmısınız sahibinden sitesinde ilan no 521300370 gibi bir araca yada 190 d 2000 motorlu bir 190 olabilirmi klima sonradan gerçi klimasız da olabilir gibi ama hani belki eser taktırım düşüncesindeyim ilgilendiğiniz için şimdiden tşkler.

İlana baktım ama bir işe yaramaz o araba almış olmak için bir araba almayın.Tamponları dışarıdan vida ile tutturulmuş.190D klimasız yerine klimalı başka kasa bir mercedes alın derim

İlana baktım ama bir işe yaramaz o araba almış olmak için bir araba almayın.Tamponları dışarıdan vida ile tutturulmuş.190D klimasız yerine klimalı başka kasa bir mercedes alın derim
Anladım.Bir tane daha var aklımda kalan favorilere almıştım tam iki yıldır takip ediyorum freelander alıcam diye almamıştım gerçi şimdi satıcam ikinci cocuk geldi çıtayı düşürmem lazım. ilan no o da sahibinden de yo iki tane var zaten bunları da almazsam eskisi gibi c 200 lpgli geri dönüş yapıcam iki ilan no
516187571
470538504 bunlardan biri olursa şayet çift renk lacivert siyah kaplama yada komple dıştan boya ofset jant vs

470538504 olanı tavsiye ederim ama araç üzerinde oynama yapmadıgınız sürece.Fakat fiyatı genede pahalı.

Diğerini sırf jantlarından dolayı eleyin zaten.

Bence siz gene c200 alın derim

470538504 olanı tavsiye ederim ama araç üzerinde oynama yapmadıgınız sürece.Fakat fiyatı genede pahalı.

Diğerini sırf jantlarından dolayı eleyin zaten.

Bence siz gene c200 alın derim
evet haklısın diğerine mercedese olmamış jantlar 22 teklif edicem bakalım aracımı satınca olmadı 23
c ler aten 24 27 ye oynanmamış güzel araçlar var lpg canımı sıkıyor onada katlanıcaz artık sadece benzinl olanlar bu rakamlara bakmadım hiç şimdi aklıma geldi birde onları araştırıyım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri