Melen Çayında Rafting

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,384

Etiketler
Ynt: Melen Çayında Rafting

arkadaşlar rafting yaptığınız şirketin rehberlerinin nehir rehberlik ,ilkyardım sertifikası olması ayrıca diğer ekipmanlarının tam sunulması ve nehirde iyi organize olması çok önemlidir. bu işi ciddi yapan bi şirket seçmeniz çok önemlidir. rehberlerin sertifikalı olup olmadığını mutlaka sorunuz. burada telefon ya da reklam site kurallarına aykırı olduğundan bunu söylemeyi uygun buluyorum. o bölgede sayısız rafting yapan biri olarak söylemek istedim.

Bu konuda uyarılarınızı dikkate alacağım;çünkü en kısa zamanda rafting denemek istiyorum
terrano' Alıntı:
arkadaşlar rafting yaptığınız şirketin rehberlerinin nehir rehberlik ,ilkyardım sertifikası olması ayrıca diğer ekipmanlarının tam sunulması ve nehirde iyi organize olması çok önemlidir. bu işi ciddi yapan bi şirket seçmeniz çok önemlidir. rehberlerin sertifikalı olup olmadığını mutlaka sorunuz. burada telefon ya da reklam site kurallarına aykırı olduğundan bunu söylemeyi uygun buluyorum. o bölgede sayısız rafting yapan biri olarak söylemek istedim.

ferdane gül' Alıntı:
Bu konuda uyarılarınızı dikkate alacağım;çünkü en kısa zamanda rafting denemek istiyorum

melen de bu yıl sezon sona erdi. gezenbilir sitesinden de daha önce raftinge gelenler olmuştu.gitmeyi düşündüğünüz zaman mesaj atarsanız size tavsiye de bulunabilirim ya da bilgi alabilmeniz için şirketin telefon numarası ya da web sitesi adresini verebilirim..

evvelki mesajda da fotoğraf çekilmesinden bahsetmişsiniz. onlarda nehrin içinden ve kenardan zaten fotoğraf ve kamera görüntülerini çeken iki profesyonel fotoğrafçı da var. :smiley: ama kendi kameranızı da getirirseniz sonrasındaki yürüyüş, çadır kampı ya da eğlence görüntülerini de çekebilirsiniz.

öncellikle zeriin hanım fotoğraflardan ötürü teşekkürler, paylaşımlarınızla foruma gerçekten renk katmışsınız..

geçen hafta yağmur biraz bolcana yağdıydı :smiley: acaba suyun debisi bekletilerimizi karşılar mı? merak ediyorum, birde istanbuldan servisi olan şirketler varmış bunlara nasıl ulaşabilirim

Eyüp Bey merhabalar, etkinliklerimizi beğendinize sevindim, teşekkürler ediyorum..

Melen'de sezon şu an kapalı, İstanbul'da rafting yaptıran şirketleri bilemiyorum ancak biz Gezenbilir olarak Haziran ayında Köprülü Kanyon'da Rafting yaptık, şimdi de bayram da yeniden gidiyoruz Antalya'ya, sadece Rafting değil, Kanyoning, Trekking, Kamp, Deniz, Tarih her şey olacak etkinliğimizde, çılgın bir tatil geçirmek isterseniz sizide bekleriz..linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78221.0

ceranus' Alıntı:
Eyüp Bey merhabalar, etkinliklerimizi beğendinize sevindim, teşekkürler ediyorum..

şimdi de bayram da yeniden gidiyoruz Antalya'ya, sadece Rafting değil, Kanyoning, Trekking, Kamp, Deniz, Tarih her şey olacak etkinliğimizde, çılgın bir tatil geçirmek isterseniz sizide bekleriz..linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78221.0
Merhaba zerrin hanım,
Etkinlikleriniz Beğeni'den öte heyecan yaratıyor bende açıkcası..
Davetiniz beni onurlandırdı, gelmeyi çok isterim fakat bir aracım yok uçak yada otobüsle gelebilirim antalya ya ancak yalnızca bununla sınırlı değil çadır yada uyku tulumum da yok :(

Ekipman konusunda etkinlik linkimizde verdiğimiz cevabımız geçerlidir :smiley: Ancak, Ankara'ya otobüs ile gelerek Antalya'ya bizimle birlikte gitmeniz en uygunu olacaktır, bir de böyle düşünün diyorum :smiley:

ceranus' Alıntı:
Ankara'ya otobüs ile gelerek Antalya'ya bizimle birlikte gitmeniz en uygunu olacaktır, bir de böyle düşünün diyorum :smiley:
o halde ankaradan antalya'ya rezervasyonu da sizin yaptırmanız gerekecek!?? :smiley:

Melen Çayı'nda rafting güzel olsa gerek, 22 ekimde başlıyormuş sezon, birileri organizasyon ayarlar heralde o güne kadar...

Ekim yada Kasım ayında organizasyon yapabiriz diye düşünüyorum..

disco vs disco' Alıntı:
Melen Çayı'nda rafting güzel olsa gerek, 22 ekimde başlıyormuş sezon, birileri organizasyon ayarlar heralde o güne kadar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri