Mazda yakıt hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Quizilbaşan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,272
Ynt: Mazda yakıt hk.

hafta sonu vezirköprü deki kamp a katıldım aracımla ortalama 0,34 tl yakıt harcadım km başı ancak benim aracın motoru üflemeye başladı ve pompa ayarım çok düzgün değil.

Etiketler

kht58' Alıntı:
hafta sonu vezirköprü deki kamp a katıldım aracımla ortalama 0,34 tl yakıt harcadım km başı ancak benim aracın motoru üflemeye başladı ve pompa ayarım çok düzgün değil.

üüfleme başladıysa bir servise gitmenizde fayda var bence...

yunus61' Alıntı:
üüfleme başladıysa bir servise gitmenizde fayda var bence...
motor zamanı gelmiş dediler sanırım şu an bir sekman attırmakla kurtaracağım :smiley: zaten motor komple elden geçecek derlerse eğer motor yaptırmak yerine 3000 td bir motor değişikliği planlıyorum :smiley:

kht58' Alıntı:
motor zamanı gelmiş dediler sanırım şu an bir sekman attırmakla kurtaracağım :smiley: zaten motor komple elden geçecek derlerse eğer motor yaptırmak yerine 3000 td bir motor değişikliği planlıyorum :smiley:

benimde dilim demeye varmadı motor bitti demektir anlamıda mazda motoru kolay kolay bitmez kaç bindeki araç ?

aracım 216000 km de :smiley: ancak ticari olarak kullandığım için arazide çok yol yaptı bir de arazi tecrübesi olmayan bi sürü adam acemilik çıkardı

216 binde arabanın motoru bitmez ama şans ve kullanıma bağlı :D bende 98 l2oo vardı sıfır aldığım ne kadar iyi bakmama rağmen 75,000 de motor gitmişti sizn aracın fotosu varsa elinizde paylaşırmısınız arabayı merakk ettim

bir kaç resim göndereyim hemen :smiley:

Ranger0

Ranger1

Ranger2

Ranger3

Ranger4

bende bugun yaylaya gittim aracımla motor kısmından sürtünme gibi bir ses geldi ama nereden hangi parcadan geldiğini tam anlamadım yayla donusunde baktım ses falan yk ne neden anlamadım :D

umarım öylesine gelen bir sestir ama takip etmeyi ihmal etmeyin sonrası masraflı oluyor yoksa :smiley:

Ranger5

Ranger6

Ranger7

Ranger8

inşallah öylesine bir sestir japonlarda parça pahalı oluyor :( hele motor falansa arabayı sat daha iyi

motor deyince içim sızladı birden :D ama yinede ben aracımdan çok memnunum yüzümü hiç kara çıkarmadı ki biz SİDOFF olarak son günlere kadar arazide arabaları gerçekten zorluyorduk... ama artık sert off road yapmak yerine hafta sonu kamplı arazi gezilerine döndük çok şükür :smiley: eğer motor problemini çözersem bana uzun yıllar yoldaşlık yapar bu araba...

arabaya diyecek yok zaten kasası görünüşü falan 10 numarada ford ve mazda daki işçilik sorunları olmasa ne güzel olucan sizdeki araç thunder modeli dimi Full olan...10

evet benim aracım 2006 model thunder benim işçilikten yana çok bir problemim yok dediğiniz gibi aracın dış görüntüsü gerçekten çok yakışıklı araziden caddeye düştüğümüzde hoş bakışlar topluyor üzerinde :smiley: ama tabiki off road kullanımı için ciddi değişiklikler yapılması gerekiyor... saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri