Mazda Bt 50 Hakkinda Yardim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Fbcoco1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,251

Fbcoco1907

Yeni Üye
Mazda bt50 almayi dusunuyorum ama motorlari hakkinda bilgim yok...yakit sarfiyatlari oldukca iyi ama motor omru nekadar kac km den yukarisi alinmaz gibi sorular aklima takildi yardimci olursaniz sevinirim....

Etiketler

Mazda bt50 almayi dusunuyorum ama motorlari hakkinda bilgim yok...yakit sarfiyatlari oldukca iyi ama motor omru nekadar kac km den yukarisi alinmaz gibi sorular aklima takildi yardimci olursaniz sevinirim....
Japon Grubunda 1997, 1998 ve 1999'da en Çok Satan ağırlığı Ticari Araç olan MARKA 2000 /2014 arası talihsiz bir süreç yaşadı, 2nci EL
0'a kadar düştü! Ford RANGER ve Mazda BT50 üretimi sadece Thailand Ford Fabrikasında devam ediyor. Satın Almadan en az 5 kez düşünün!

500 bin km'ye kadar rahat gidiyor tabi yağı bakımları düzgün yapılırsa daha da gider. Hafif arazi için uygun,ağır araziye zorlamaya pek gelmez. Malzeme kalitesi idare eder. Fiyatına göre iyi araç diyebilirim.

200-250 km ye kadar bakardım ben olsam. Aracın içine bakın eğer şantiye ve şöför kullandıysa özellikle teyp kısımlarında çok aşınma oluyor.Aracı içi temiz ise genelde sahibinden veya aklı başında kişiler kullanmıştır demektir. Yalnız Ford Ranger 4x4 olanı da bakın,ikisi aynı araç.

500 bin km'ye kadar rahat gidiyor tabi yağı bakımları düzgün yapılırsa daha da gider. Hafif arazi için uygun,ağır araziye zorlamaya pek gelmez. Malzeme kalitesi idare eder. Fiyatına göre iyi araç diyebilirim.

200-250 km ye kadar bakardım ben olsam. Aracın içine bakın eğer şantiye ve şöför kullandıysa özellikle teyp kısımlarında çok aşınma oluyor.Aracı içi temiz ise genelde sahibinden veya aklı başında kişiler kullanmıştır demektir. Yalnız Ford Ranger 4x4 olanı da bakın,ikisi aynı araç.
Tesekkur ediyorum yardiminiz icin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR