May Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mhtackl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,410

Ağırlık konusunda %10 fazla çıksa da sorun olmuyor,hız limitinde olduğu gibi

Yani 825 kg yi geçmediğiniz sürece sorun yok

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle karavanınız hayırlı olsun. Güzel keyifli geziler dilerim.

May karavan bu ağırlıkta 2 yetişkin 2 çocuk için uygun karavan yapmış demek. Çok mutlu oldum. 4 kişilik 750 Kilo altında sanırım bir de güney karavan var. Seçeneklerin artması oldukça sevindirici. Boyunun da cok uzun olmaması gezilerde epey bir özgürlük sağlar diye düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşmaya devam etmeniz ümidiyle.

Keyifli geziler dilerim

Bende almak istiyorum bu markanın modelinden, karavancilik ile ilgili hem heyacan hem cekincelerim var biraz cesaretlensem hemen sipariş vereceğim

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Karavanınızı güzel günlerde kullanın,hayırlı olsun...
Gezi anılarınızı paylaşırsanız mutlu oluruz.

Öncelikle karavanınız hayırlı olsun. Güzel keyifli geziler dilerim.

May karavan bu ağırlıkta 2 yetişkin 2 çocuk için uygun karavan yapmış demek. Çok mutlu oldum. 4 kişilik 750 Kilo altında sanırım bir de güney karavan var. Seçeneklerin artması oldukça sevindirici. Boyunun da cok uzun olmaması gezilerde epey bir özgürlük sağlar diye düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşmaya devam etmeniz ümidiyle.

Keyifli geziler dilerim
teşekkür ederim

Mrb fiyatı 23.500 demişsiniz kdv dahilmi ?? Birde alko şase ve dingil sisteminin kalitesi çekişte hissediliyor mu ? Bir de karavanda değiştirmek isteseniz neleri değiştirirdiniz ??

Ben fiyat/performans dengesine inandim ve ciddi alıcı olarak firma sahibiyle telefonda görüştüm. Samimi ve yardimsever bir dille çalişmalarindan bahsetti sağolsun. Ancak söylediği fiyatin 23 binlerle alakası yok. Ben de hayallerimi başka baharlara ertelemek zorunda kaldim.

Şu anki fiyatı 30 bin
O1 belgesi almak için ayrıca 2 bin tl isteniyor
Orhan ustayla bende konuştum
Artan döviz kurları nedeniyle kullandığı tüm malzemelerin,özellikle de alko alt yapı fiyatları iki katına çıkması nedeniyle bu fiyatın altında satarsa zarar edeceğini belirtti
Bence haklı
Geçen yıl 57 bin tl ye aldığımız renault clio aracın sıfırı 118 bin tl ye çıkmış
Malesef ekonomik durumlar kötüye gidiyor
Diğer bütün karavan üreticileri de artış yaptı
Yapmak zorundalar
Herşeye rağmen may 3.60 halen var olan yerli karavanlar içinde bence hala en iyi seçenek
@AKMühendis böyle düşünmez ama

Oturma gurubunda yanda cam olmaması bana göre bir eksiklik. Her şeye oturduğunuz yerin karşısındaki kişinin arkasından bakmaya çalışacaksınız çünkü çevreyi izlemek için tek şansınız bu.
İkinci bir konu elbette O1 belgesi. Bence bu kadar para verdiğiniz bir ürünün bi zahmet evrakları tam olmalı. Bu belge siz karavanı satarken alıcılar tarafından da size sorulacak ve yok demek zorunda kalacaksınız. Bir karavan alınacaksa evrağıyla her şeyiyle eksiksiz alınmalı.
Evrak için para istenmesi uygun değil. Profesyonel davranış her bir malı evrağıyla üretip maliyeti neyse fiyata yansıtmak olmalı bence.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu anki fiyatı 30 bin
O1 belgesi almak için ayrıca 2 bin tl isteniyor
Orhan ustayla bende konuştum
Artan döviz kurları nedeniyle kullandığı tüm malzemelerin,özellikle de alko alt yapı fiyatları iki katına çıkması nedeniyle bu fiyatın altında satarsa zarar edeceğini belirtti
Bence haklı
Geçen yıl 57 bin tl ye aldığımız renault clio aracın sıfırı 118 bin tl ye çıkmış
Malesef ekonomik durumlar kötüye gidiyor
Diğer bütün karavan üreticileri de artış yaptı
Yapmak zorundalar
Herşeye rağmen may 3.60 halen var olan yerli karavanlar içinde bence hala en iyi seçenek
@AKMühendis böyle düşünmez ama

Kesinlikle hakli,daha fazlasını bile yapabilirdi bu şartlarda. Benim bütçemin üstüne çikti ama hala resimlerine bakmak, hayal kurmak bile güzel. İnşallah isteyen herkese nasip olur da sağlıkla keyifle kullanırız.
Oturma grubunun 3 tarafli camı var diye biliyorum. Fotoğraflar o yönde.

Bende konuştum bugün 30.000 tl dedi 2019 şubatta iatanbuldaki karavan fuarına katılmıyacaklarını söyledi maddi imkanlardan dolayı. Dolardan dolayı çok artış olduğunu ve çok etkilediğini belirtti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR