MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celal yalçın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,651
Ynt: MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK

YEŞİL BEYAZ Restaurant işletme ve personeline teşekkürler.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSCF4533

DSCF4537

DSCF4538

DSCF4539

DSCF4540

Etiketler

ilhan Bey
Sevgili dostum ,Göcek elbet güzel ,seninle bir başka daha güzel olurdu. Ama seninle heryer güzel olur zaten.

Yine güzel bir yurt köşesi Göcek fotoğrafları; teşekkürler hocam.

Her yerde olduğu gibi, burada da yapılaşma can sıkıcı mı desem acaba?

Fethiye, Göcek ve Sarıgerme Google haritasını da izninizle koyuyorum.

Selamlar.
Cavid Sezen

[attachment=1]

Fethiye Gcek Trkiye   Google Haritalar 1326351987525

celal yalçın' Alıntı:
ilhan Bey
Sevgili dostum ,Göcek elbet güzel ,seninle bir başka daha güzel olurdu. Ama seninle heryer güzel olur zaten.

Celal abi, bu yılbaşında gene ekip sağlammış,

Ümit kardeşimide, her zaman ki gibi Göcek Beldesine ve yılbaşına renk katmış, sevgi ve saygılarımla diyorum.

Bir yılda böyle geçmiş oldu.

IMG 3031

celal abi muhteşem bir yeni yıl girişi yapmışsın.allah size uzun ömürler versinde daha çok seneler kutlayın..göçek uğrayacaığımız yerlerin listesinde saygılar

Sevgili Dostum
Geçen yılki yılbaşı fotoğrafını görünce hanımın ve benim yüzümde hemen gülücükler oluştu. Sizlerin sıcaklığını, dostluğu gönlümüzün köşesinde. Dileğimiz önümüzdeki zamanlarda da tekrarlamak.

Ayhan Bey
Dilğinize teşekkürler. Birgün sizinlede böyle anımız olmasını isteriz. Biz şu günlerde Sarıgermedeyiz. Batıya doğru yavaş, yavaş hareket halindeyiz. Herhalde karşılaşacağız. Yeni bir dostla yüz yüze sohbet şansımız olacak. Harika geziler diliyoruz.

Sayın Celal Ağabey, fotolar muhteşem.Emeğinize sağlık.2012 de sağlıklı ve bol gezmeli bir yıl olsun inşallah.Sefanızın bol olması dileklerimle, saygılar.Ergun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri