Maske

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan piman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,110

piman

Yeni Üye
Sevgili dalgıç arkadaşlar,merhaba
Serbest muhabbet bölümünede yazdım ama ne olur ne olmaz diye birde burada tekrarlamak istedim.
Biz Konya'lı dalgıçlarız,çoğunlukla akdeniz sahiline hafta sonları iner dalarız.
Dalış arkadaşımın anatomik olsa gerek maskesi devamlı su alıyor,her an maske boşaltarak dalmanın ne olduğunu anlatmama gerek yok hepiniz bilirsiniz dalış rezil oluyor.
Onlarca maske denememize rağmen uygun maske bulunamadı,çareyi özel ölçüye maske imal ettirtmekte görüyoruz.
Kendisi doktordur bu iç için gerekli olur diye yüzünün kalıbını dahi çıkarttı.
Sizlerden ricamız Türkiye'de siparişe maske yapan veya maske imalatçısı olan birileri varsa bildirmenizdir.
Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder kazasız belasız zevli dalışlar dilerim

Etiketler
Ynt: Maske

Eskiden Yılmaz Deniz maske üretirdi ancak sonradan tüm üretimin Çin'e kaymasıyla onlar da faaliyetini durdurdu sanıyorum çünkü webte aradım bulamadım. Size piyasayı çok iyi bilen arkadaşım Kurtay yardımcı olabilir Soner Deniz firmasında 0212 293 11 68, kolay gelsin.

dostum benim bildiğim bri imalatcı yok ...Bu arkadaşın bıyıkları varmı?Maskeyi suda çok sıkıyormu?Saçlarını kontrol ediyormu? Tecnisub Look marka maske kullandımı?

kononun açılma tarihindençok sonra verilmiş bir cevap olsada yeni araştıran arkadaşlara bilgi olarak aynı sorun bendede var ve ben maskeyi sadece kaliteli bir gözlük ve iyi bir burun mandalıyla çözebildim.denemenizi tavsiye ederim,ben şimdi rahatım :smiley:.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR