Marmara Trekking Noktaları Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hazanfer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,859

Etiketler
Ynt: Marmara Trekking Noktaları Kitabı

izmit belediyesinden temin etmeye çalışın..üçret konusunu bilmiyorum.

Kocaeli Belediyesinin yayınlamış olduğu bir kitap var adı kocaeli doğa yürüyüş parkurları 50 nin üzerinde parkur var haritalar bilgiler güzel bir kaynak kitap

birde ikincisi yolda olan bir kitap ben severek okudum Kutsal Zafer Şahin hocanın Doğada yapılan yürüyüşler adlı kitabı var aldım okudum.... Bu işle ugraşan çoğu kişinin başlık olarak aşina olduğu konuları yalın bir dille anlatmış. Görme engelliler ile yaptığı bir treking deneyimini aktarmış çok duygulandım...

Karabük Yenicebelediyesini aramıştım vaktiyle kitapcık istemek için ilğilenip herhangi bir donüş yapamamışlardı .Kocaeli nasıl yaklaşacak

hazanfer' Alıntı:
Arkadaşlar konu ile alakalı bir kanak daha buldum. Karabük-Yenice kaymakamlığının hazırlayıp siteleri üzerinden ücretsiz paylaştığı çok güzel bir e-kitap, pdf versiyonunuda indirebiliyorsunuz tabi.
Hem de gps kordinatlarıda girilmiş. Mutlaka inceleyin derim.
http://www.yenice.gov.tr/yenice-kitap/
http://www.yenice.gov.tr/
selamlar arkadaşlar..
haziran ayında yenice kent ormanında bir yürüyüş gerçekleşmiştim..eğer insan öldüğünce cennete gidecekse(iyi biri olması kaydıyla:smiley: cennet burası olsa gerek...

Kitaplar online olarak çok güzel. Keşke indirebilsek. Yürüyüş rotası sayfalarını basıp yanımıza alabilirdik.

Düzeltme: Kocaeli yürüyüş parkurları kitabını bulup indirdim. Paylaşım için teşekkürler.

Merhaba ülkemiz şuan buna pek müsait değil ama inşallah mayıs gibi bu zor günler geçerse sizleri Avşa Adası'nı keşfe davet ediyorum. Doğa yürüyüşleri için harika yerler barındırıyor. Bu yıl bir triatlon da olacak inşallah ertelenmez. Avşa Adası Gezilecek Yerler ve Koylar | Avşa Adası Tatil Rehberi adresinde gezilecek yerler de tanıtıldı. İyi günlerde görüşmek dileği ile.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri