Marmara Olta Balıkcıları Buluşması Ön Araştırma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,513
Ynt: Marmara Olta Balıkcıları Buluşması Ön Araştırma

Dün akşam üstü kısa bir deneme yaptım terkozda..
Doğada olanı doğaya bıraktık... :smiley: :smiley: ;)

http://www.izlesene.com/video/hayvanlar-capak-avi-istanbul/853675

Etiketler

ergün abi seni birde balık tutarken görelim
gördügüm kadar herhalde deneyimin ;) ;) :D :D

Eveeeet arkadaşlar etkinlik zamanı yaklaşıyor kamp malzemeleriniz oltalarınız hazır mıı????

abi ilk durumun aynısı herkes hava sogukolur kamp eziyetli olur falan diyo artık pazartesinekadar tarihi netleştirip kesinleştirmek gerek
evet ark sizleri bekliyoruz

kamp sıkıntılı oluyosa o zaman günübirlik bir etkinliğe dönüp sadece yer kararlaştırmak lazım balıktan ziyade biraz
offroad biraz muhabbet en çok ta yiyenbilir olacak sanırım

abi bu gezideki asıl amaç olta balıkcılıgı ama balık tutacagımız noktaya ulaşım hafif off-road olacak tabi

balık tutacaksak gün ışımadan denizde olmaklazım kalkan icin
şimdiden rasgele deniz kardeş cok balık yakalıyana kupa varmı :D :D :D :D :D

arkadaşlar üzülerek belirtmek isterim geçen cumartesi biliyorsunuz motoru kucaga aldım
pazartesi gününden beri yogun bi tempoyla sagolsun ahmet arkadaşımla beraber motorla ugraşıyoruz rektifiye aşaması taşlama vs derken şindide sibop yataklarına çelik yüssük yapıyoz hazır açılmışken işlemler uzadı anlıyacagınız
pazara yetişmeyecek gibi görünmekte genede bi gelişme olursa sizlere burdan bildiririm gezi tarihi ile ilgili burdan ilerleyen zamanlarda bilgi verilecek arkadaşlar

evet arkadaşlar bugün b.çekmece gölünün hazerfan havaalanı tarafına balıga gittim ve millet turnayı gözünden vurmuş göl turna kaynıyo arkadaşlar
ne yalan söyleyeyim bende bi kısmetsizlik var ben tutamadım 3 kamışla saat 12 den 20:00 kadar bişey tutamadım lakin ahmet atkadaşımız 1 turna aldı ve işin ilmini bilen arkadaşlar birçok turna tuttular bizim yanımızdan saat 12 de ben atmaya başlamadan giden arkadaşlar kova doldurmuşlar
Ceptet113
Ceptet029
Ceptet127

bu arada yem olarak kaşık, rapala, silikon, ve küçük yavru canlı kızılkanat tekineli şamandralı takım yapıyoruz bilginize :smiley:))

deniz kardeş pazara nasıpse sabah erkende gidelim sabah kısmetini alırız ;D ;D
buarada benin resım nerede göremedim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri