Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EvliyaCelebi2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,186
Ynt: Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı

Leyla hanım, aktüel durumla ilgili bilgi rica etsem, umarım sizi rahatsız etmemiş olurum ?
Selamlar :smiley:

Etiketler

Seçimlerden sonra ben de Aydın'da böyle bir proje için belediyeyle görüşmeyi düşünüyorum. Tabi ki bu işe olumlu bakacağını düşündüğüm bir başkan seçilirse ;)
Ayrıca Bir akaryakıt istasyonu da aklımdan geçiyor ama sahiplerini tanımıyorum. aydın'da yaşayan karavancılarla bir araya gelip bu konuyu tartışmalı, İzmir dernek başkanımız Ayhan abiden de gerekirse destek almalıyız :smiley:

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Leyla hanım, aktüel durumla ilgili bilgi rica etsem, umarım sizi rahatsız etmemiş olurum ?
Selamlar :smiley:

Mesut bey merhaba , konuya olan ilginizden dolayı teşekkür ederim elbette rahatsız etmiyorsunuz ancak biz bu konuda biraz tembel çıktık. görüşmelerimizin ardında olamadık birde ortalık karışıklığı vede seçimler derken zaman bu gün oldu . Haşmet bey gibi bizde konuyu seçimler sonrasına bıraktık.

Selamlar.
leyla Özdağ

Teşekkürler Leyla hanım. :smiley:

Haşmet bey, konumunuz, çok önemli bir güzergahta en stratejik nokta. Örneğin Milas-Bodrum arası 10 civarı benzin istasyonu saymışdım. Dünya rekoru olmalı ? :D Arabaları seve seve yıkamalarından hizmete önem verdiklerini çıkarıyorum. Size bu isteğin yönlendirilesinde başarılar.
Selamlar. :smiley:

Merhaba;

Bence konunun ozellikle akaryakit istasyonlari ayaginda karavancilari legal temsil gucu yuksek bir kurumun (karavan dernegi gibi) temsil etmesi en buyuk sart. Yapilmasi gerekenlerden en onemlisi bu kurum araciligi ile bir petrol sirketinin CEO su ile gorusmek olmalidir. Ornegin Opet butun benzinlerini oradan almalari kaydi ile taksicilere motor arizalarina karsi garanti veriyor. Benzer bir mantikla Opet CEO su ile yapilacak gorusmeler neticesinde ozellikle tatil bolgelerindeki istasyonlardan baslayarak karavanci unitelerinin yapilmasi karsiliginda butun karavancilarin benzinlerini oradan alacagi sozu verilebilir. Ilk etapta diger petrol sirketleriylede iletisime gecmek musteri potensiyelini kiracagi icin sirketlerin bu yatirima yanasmamasina sebep olabilir. Bu yuzden yol uzerlerinde en cok gordugumuz bir sirket ile gorusmek ve karavanci istasyonlarinin ilk etapta bu sirketin istasyonlarina yapilmasini saglamak icin bunun karsiliginda belki atik bosaltma ve temiz su dolumu icin cuzi bir ucret odemek ve depolari o sirketten doldurulmasi anlasmasi yapilabilir.

Zaten eger bir sirket bu uniteleri uygulamaya koyarsa diger sirketler zamanla potensiyelin farkina varacaklardir ve musteri cekebilmek icin bu sistemleri onlarda insa etmeye baslarlar.

Ben yukarida bahsettigim sebeplerden oturu bireysel cabadan ziyade sistemin tepsinden (CEO) isin bitirilmesinin ilk etapda daha iyi olabilecegi kanaatindeyim.

Federasyon benden once davranmis. :smiley: Kusura bakmayin diger iletideki mesaji daha once gormemistim.Benim anladigim bu durumda federasyon dernek statusune gecip uyelik almadikca yapabilecegi legal girisimle sinirli. Uyelik sistemine gecilse bile oteki baslikta bahsettigiz rakamlari uyelerden toplamak icin oldukca fazla uyeye ihtiyac var.

drares' Alıntı:
Seçimlerden sonra ben de Aydın'da böyle bir proje için belediyeyle görüşmeyi düşünüyorum. Tabi ki bu işe olumlu bakacağını düşündüğüm bir başkan seçilirse ;)
Ayrıca Bir akaryakıt istasyonu da aklımdan geçiyor ama sahiplerini tanımıyorum. aydın'da yaşayan karavancılarla bir araya gelip bu konuyu tartışmalı, İzmir dernek başkanımız Ayhan abiden de gerekirse destek almalıyız :smiley:
Seçimler bitti, şimdi iş zamanı, bir süre daha bekleyip harekete geçmeyi planlıyorum :smiley:

Ben benzin istasyonlarında motorumla çok kamp yaptım. Ben bir motorcu gezginim şöyle kenarda bir yerde kamp yapabilirmiyim dediğimde genelde olumlu cevap alıyorum. Benzin istasyonlarında genelde kamp yapılabilir çim alanlar hemen hepsinde var. Biraz yol gürültüsü oluyor ama olsun olacak o kadar da...

Selamlar.

Ayrıca bazı benzin istasyonlarında sürekli çay ve kahve ikram ediliyor onlar daha da iyi.

Selamlar İzmir'den...

drares' Alıntı:
Seçimler bitti, şimdi iş zamanı, bir süre daha bekleyip harekete geçmeyi planlıyorum :smiley:

Haşmet bey size katılıyorum...Öncelikler belirlenmeli ve çalışmaya başlamalıyız....Eğer Üye sayıları arttırılacaksa bir an önce çalışmalar yapılıp arttırılmalı ve gerekli makamlara öyle gidilmelidir......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.