Manisa'da Faal Bir GAZ 69 !! İşte Fotoğraflar !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VoDaFoNeCeLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,784

VoDaFoNeCeLL

" Birlikte yaşa, yalnız öl "
Yer
EgE
Merhaba arkadaşlar.
Sürekli olarak aracımı tamir ettirdiğim servisin yan tarafındaki oto boyacı amcanın antika pejosunu görünce muhabbete girdik. Adamın eskiden av merakı varmış fakat yaşlanınca bırakmış. Yanılmıyorsam 1966 model bir de jipim var dedi. Görmek istedim. Dükkanın arkasından homurdana homurdana bir araç geldi.
Üst kapak contasını çokça yaktığından motorunu değiştirmiş. Üzerine 1700 cc opel record benzinli motor takmış. Araç faal. Sadece biraz bakıma ve tabi modifiyeye ihtacı var.
Fotoğraflarını çektim hemen. Aşağıda gördüğünüz araç. Ve amcamız bu aracı satıyor. İlgilenenlere duyrulur. Bu araç aynı zamanda çok fazla kullanılmamış. Veterinerlik dairesine verilmiş. Orada da fazla kullanılmayınca depoya çekilmiş ve araç yıllarca yatmış. Sonra bu amca almış ve motoru değiştirmiş. Aracın ön tamponu dahi orjinal. ama arka tampon göremedim. Ya da orjinalden yoktur, bilmiyorum :D
Neyse, işte fotoğraflar ;

[attachment=1]

[attachment=2]

Site 1

Site 2

Etiketler

Ynt: Manisa'da Faal Bir GAZ 69 !! İşte Fotoğraflar !

fotoğraflardaki tarihe aldırmayın. makinanın ayarlarını çözüp bir türlü tarih ayarını yapamadım. :D

Nadir abi merhaba.
Israrla sordum ama söylemedi. Alıcısı çıkarsa onunla konuşurum dedi. İstersen irtibat numarasını alayım. Kendisi oto boyacı bi amca zaten.

yasar bey ben samsun havza'da büyüdüm. siz ne için bulundunuz havza'da?

Boyacı amcamın araç hoşuma gitti.Yaşayan tarih.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.