Malatya'da Off Road'cu Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan malatya4x4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,098

malatya4x4

Ana Kamp
Malatya'da off road yapan kimse yok mu? Varsa tanışmak isterim. Yoksa ben ilk mi olacağım? Bu arada aracım yakında hazır olacak, görüşmek üzere...

Etiketler
Ynt: Malatya'da Off Road'cu Aranıyor

bı ara ordan bır xj lı arkadas vardı 5-6 kadar once karsılasmıstık sohbett ettmıstık

merhaba.ben erzincandan sinan deniz.
malatyada off-roadcı bulamazsanız eğer sizi erzincana bekleriz :D.
nde olsa komşuyuz.off-road hayatınızda sizlere bol çamurlu günler dilerim.
erzincan off-road(EROFF)

Elazığ dan biz birkaç kişi varız bizlere katılmak istersen bekleriz arkadaşım

Buraya da kaydınız yapar mısınız.?

Hoş şimdilik sadece 2 kişi kayıt olmuş ya.:(
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12711.0

paraglinesinan' Alıntı:
merhaba.ben erzincandan sinan deniz.
malatyada off-roadcı bulamazsanız eğer sizi erzincana bekleriz :D.
nde olsa komşuyuz.off-road hayatınızda sizlere bol çamurlu günler dilerim.
erzincan off-road(EROFF)

Selamlar. Evet Malatya'da offroad'cu pek yok. Ben da aracımı yeni aldım. Standart 1996 model vitara v6 aldım. Henüz bir modifikasyon yaptıramadım. Ama Erzincan'da bir programınız olursa memnuniyetle katılmak isterim.

SİSMİC' Alıntı:
Malatyalı arkadaş aracın hazır olduğunda bir off road yapalım

Selamlar. Aracı (1996 model, Suzuki Vitara v6) yeni aldım. Ancak henüz bir modifikasyon yaptıramadım. Standart haliyle ağır offroad yapamam sanırım. Ama yine de bir programınız olursa, size katılmak isterim.

ben malatya'lıyım, 1 sene kadar önce Ankara' ya taşındım. off-road yapan ben tanımıyorum, avcılar hariç. Onlarda zaten torosla, ladayla giderler ordakiler ava :smiley:

malatya4x4' Alıntı:
Selamlar. Aracı (1996 model, Suzuki Vitara v6) yeni aldım. Ancak henüz bir modifikasyon yaptıramadım. Standart haliyle ağır offroad yapamam sanırım. Ama yine de bir programınız olursa, size katılmak isterim.

Hayırlı uğrlu olsun,siz nezaman isterseniz bi program yaparız özellikleDOĞANŞEHİR - KARAGÖL e bir program yapmayı düşünüyoruz.Program netleşince sizede bilgi veririz.

slm ben malatyadan hasari vitara 2001 jlx kullanıyorum etkinliklerden haberim olsun 0535 285 19 44

Merhaba,

Ben de yeni CJ6 aldım. Off Road yapan var mı? bilmiyorum. Ama yapmak isteyenler var. Bunlardan biri de benim. Bir araya gelelim Malatya'da off road ekibi kuralım. Teşekkürler :D :D

Mrb kaya bey, ben elazığdan suat bende burada tek takılıyorum isterseniz ufak bir tanışma etkinliği yapalım saygılar.

Ben de malatya merkezdeyim off road aracım var inönü üniversitesinde okuyorum.Ben de tanışmak isterim.

Gerçektende Malatyada.. offroadcu bulamazsın. Bencede sehiri değiştir. 2013 yılında aDanadan geldim. 2 senedir burdayım. Seneye bu esaret bitiyor. Adanada mersin ve adana gruplarıyla( bu sayı 6 ara dan 23 araca kadar değişti) çok gezilere gittim. Doğa harika çam ağaçları altında patika yıllardan, derelerden, uçurum kenarlarından güzel geziler yaptık.keza antalyaya gittiğimde yazlari iki araç ile aynı şekilde ve dahada güzel yerlerde gezilerde bulundum.ama bu gezilerde olmazsa olmaz 3 şey var. Bölgeyi bile biri, en az iki araç, ve doğa.. 2013 de malatya-ya gelince hemen bende bu 3 şeyi aradım. Doğa ; ne yAzıkki koskoca beydaglariniz var bir tek ağacı yok, beydağı olmuş, kel dağlar.. ikinci bir araç ise, işte onuda bulamadım. Çünkü burada o ruh yok. sonuncusu. Rehber, ilk ikisini bulamamışım ki, rehberi ne yapayım. En basitinden balık avi için sözleşiyorsun. O bile fıs ..ben ne yaptım.arabamı elazığ tarafında bir arkadaşa sattım. Kahramanmarasdaki, mersin, osmaniye offroad oyunlarini izlemeye gidiyorum. Malatyadan gider gitmez yine bir arazi aracım allah izin verirse olacak inşallah. Sanada kolay gelsin kardeş...

off road cı arkadaşlar var fakat böyle bir oluşum ,ortam olmadığı için araç bile alamıyorlar ;D geçen maraşa gittiler off road izlemeye :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR