Mahindra Parça Temini

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,327

seyit

Kamp III
Mahindra kullanan arkadaşlardan gerektiğinde yedek parçalarını nereden temin ettiklerini öğrenmek istiyorum.
Aslında benim Mahindra aracım yok fakat Mahindra M&M 540 ve M&M 550 model jeepler ile benim Willys jeepin ön siper içerisindeki ileri doğru açılan havalandırma camı kenarındaki lastik fitil tıpa tıp aynı.Bu ürün Türkiye'de birzamanlar var olmakla birlikte artık Türkiye pazarında yok.Mahindra yedek parçası olarak temin etmek istiyorum fakat elimde ulaşabileceğim bir adres yok.
Bu konuda yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Mahindra Parça Temini

ARKADAŞLAR MAHİNDARA PİCKUP ALDIM İKİ AY DEMEDİ AKS KAPASI BİLYA DAĞITTI. BUNA ÇARE ..YURDIŞINDAN PARÇA NASIL TEMİN EDİLİYOR.BUNU ÇIKMASI BULUNURMU..AÇİL BİGİ LÜTFEN

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri