Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TUĞSAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,193
Ynt: Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız

TUĞSAN' Alıntı:
evet maddi durumlardan dolayı satmayı düşünüyordum ama bir türlü elim gitmiyor sanırım aramızda duygusal bir bağ oluştu.beraber çok şey atlattık.beni üzmedi.sonra durumu biraz toparladık üstünede ona büyük bir kardeş geldi. şimdi büyük kardeşi vx 80i kıskanır diye korkuyorum.ayrıca biliyorsunuz offroadun bir zevki de araba yapmaktır.e şu anki pozisyonda yeni kardeşi giydirmek için para lazım ve piyasanında durumda belli bu yüzden her ne kadar üzülsemde ilanı henüz geri çekmedim.iyi bir sahip bulursam evlatlık vereceğim ama aklım onda kalacak...yok bu arada durumlar ikisinide besliyecek kadar düzelirse ikisinide tutabildiğim kadar tutacağım...

Hepimizin yüreği bunlarla atıyor, sizi çok iyi anlıyorum. Sonuçta bu yoldan çıkmışsınız bir kere :smiley:, sizin için en doğrusu neyse öyle olsun, herşey gönlünüze göre olsun.

Selamlar

Serhat.

Etiketler

bende sorularınızı bekliyorum...doğrusu video yüklemeyi yeni keşfettim...her akşam biraz biraz yükliyeceğim...size daha çok fikir verir.

Araç uzunluğu sanki suziki grand vitarayı andırıyor, aks aralıkları DEFENDER gibi değil gibi. Böyle olması avantaj.

Birde sizden başka offroad olarak bu aracı kullanan arkadaşlar varmı?

hakan diye bir arkadaş vardı...ama esas şu aralar aselsan, türk telecom,antalya belediyesi,dağ için itfaiye,safari şirketleri ve bir çok inşaat şirketi şantiyelerine aldı

tuğsal bey, aracın türkiye sitesine girdim baktım ama goa 4x4 veresiyonunun fiyat bilgisini göremedim. acaba aracın fiyatını biliyorsanız yamanız mümkün mü?

Bende Antalyadayım Tuğsan Bey, hatta siz zaman zaman bizim mahalleye park ediyorsunuz aracı ;D inceleme şansım da oldu gayet güzel bir araç. iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Mahindra cidden de LR ye yakın bir araç olmuş bence, tam şase ve mekanik bir araç olarak benimde aklımda olan araçlardan biri. Belki discodan sonra onla da bir maceramız olur, bide otomatik viteslisi olsa tadından yenmez ;D murat

murat bey bende her parkettiğimde sizin aracı görüyorum bayağı baktım .hatta arkada ufak bir ezik vardı sanki benimmiş gibi üzüldüm güle güle kullanın..sizide off roada bekleriz ..bu arada ben özellikle manuel aldım ...off roadda bir deyiş vardır..ne kadar mekanik o kadar iyi ...numaram 0.532.2327852 görüşelim muhakkak

kerem bey aracın sıfırı 45.000 TL civarındadır.ancak bu aralar distiribitörü değişiyor..o yüzden internette fiyat vermiyorlar...birde araç kasa değiştirdi.yeni distiribitör yeni kasa ile tanıtım yapacak sanırım....aracın önü makyajlanmış...cruze kontrol eklenmiş....

TUĞSAN' Alıntı:
kerem bey aracın sıfırı 45.000 TL civarındadır.ancak bu aralar distiribitörü değişiyor..o yüzden internette fiyat vermiyorlar...birde araç kasa değiştirdi.yeni distiribitör yeni kasa ile tanıtım yapacak sanırım....aracın önü makyajlanmış...cruze kontrol eklenmiş....

tuğsan bey teşekkürler cevabınız için, distribitörün değişmesi güzel olur, umarım gelen gideni aratmaz. mahindranın sitesine baktığımızda ürün gamının geniş olduğunu görüyoruz ama eski ithalatçı sadece 2 model getiriyordu. umarım yeni ithalatcı uygun fiyatla diğerlerini ve thar modelinide ülkemize getirir. eski araç toplamaktansa belki iyi bir opsiyon olur. sağlıcakla kalın.

Thar
mahindra-thar-india-launch.jpg

Aracınızı Adrasan tarafında görmüştüm geçen yaz.

Oldukça güzel araziye uyarlanmış. Araç ne çok büyük, ne de eşya taşınmayacak kadar küçük.

Sitesinden araç yürürünü inceleyeceğim şimdi ama yükseltme işini nasıl hallettiniz?

Kerem bey inşallah olur zira resimdede gördüğünüz gibi aracın alt yapısı willys den alınmış.yeni distiribitör bu modelleri getirirse gerçekten off road için süper sıfır araçlarımız olur zira goanın sıfırı bie 45.000 tl kamyoneti ise 35.000 tl

onur bey aracın alt yapısı çok sağlam yapılmış.hindistan yolları malum...milyoner filmini izlediyseniz...çekimler sırasında bu aracı hindistan yollarında çok görürsünüz....yükseltmeyi takozla yaptım ama yükseltme kitide uygulanabilir...takozdada bi problem olmadı.

TUĞSAN' Alıntı:
Kerem bey inşallah olur zira resimdede gördüğünüz gibi aracın alt yapısı willys den alınmış.yeni distiribitör bu modelleri getirirse gerçekten off road için süper sıfır araçlarımız olur zira goanın sıfırı bie 45.000 tl kamyoneti ise 35.000 tl

tuğsan bey üzerinden baya geçti ama yazayım dedim yinede, mahindra sitesinde ürün yelpazesinin genişleyeceğinden bahsediliyor ve goa'nın yeni versiyonuda eklenmiş sadece 4x2 modelinin fiyat bilgisi var. iyi günler.

Konuyu böldüm kusura bakmayın ama bir çok mahindra aracın araka kasa izolasyonu tarafımızdan yapıldı.Yalnız araçlar diğer hint marka araç olana TATA xenon a göre çok daha pasif kalıyor.Aracın 2.el değerini arttırmak için arka kasası çabuk paslanan mahindralar tarafımızdan izole ediliyor.Yeinizde olsam birde FAW marka araç var.hem fiyat olarak aha uygun hemde daha güçlü

www.xtremeliners.com.tr

MAHNDRA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.