Mahindra GOA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BolbuzJack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,897

BolbuzJack

Zirve
b_100_1750.jpg

b_100_1749.jpg

http://www.mahindra.com.tr/ticari/mahindragoa.pdf

2.6 litrelik dizel motora sahip aracın 4x4 modelinin anahtar teslim satış fiyatı 39.467 YTL

Araç şeklen ve özellikle yaklaşma açısıyla arazi aracı gibi duruyor. 5 vitesli NGT şanzımanın yanında Borg Warner aktarma kutusuna sahip. Yerden yüksekliği 18 cm. Yaklaşma açısı 35 derece, uzaklaşma açısı 21 derece.

Mahindra'nın Gondwanaland Expedition.ı hakkında detaylar:

http://www.mahindra.com.tr/ticari/Gondwanaland.pdf

Etiketler

Ynt: Mahindra GOA

Mahindra GOA
sınırsız kılometre garantisi ve 2 ton agırlığı ile sınıfında rakipsiz bir kapalı kabin kamyonet (caddy,kangoo,connect,doblo gibi)

Taf27

Ymgoa motor

IMG 0601

PIC 0028

BU ARAÇLARIN TÜRKİYE YOLLARINA UYGUNLUĞU AYRICA GENİŞ OTURMA İMKANLARI SAYESİNDE ARAÇ İÇERSİNDE
GERÇEKTEN RAHAT ETMEKTESİNİZ.

AYNI ZAMANDA AKSESUARA AÇIK BİR ARAÇ DEŞİŞİK AKSESUARLAR SAYESİNDE ARAÇ ARAZİ GÖRÜNÜMÜNE YANINDA
ÇEKİCİLİĞİ SAYESİNDE MODELİ GEÇMEYEN BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEMEKTE.

ŞU AN ELİMDE 2009 MODEL ÇK 4X4 FULLBOX,AJ ARAÇ BULUNMAKTADIR. HERŞEY DAHİL FİYATI 34.450 TL "TRAFİK SİGORTASI HARİÇ"

BEN BİR 4X4 GOA KULLANICISIYIM ARAÇLA İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN GÖRÜŞELİMEKTE ARACIMIN RESMİNİ EKLİYORUM

DSCN2772

Merhabalar,

Ben yaklaşık iki senedir mahindra'nın 2008 4x4 Pik-up modelini kullanmaktayım.

Off-road ile kısa zamandır ilgilenmeye başladım.Esasında aracı alış nedenim ise hem işte ağır kullanabileceğim hemde bu tarz etkinlikler yapabileceğim bir araç olması idi.
İşimiz nedeni ile hindistan'la da çalışmaktayız.Aracı hem hindistan'da incelemiştim ve çalıştığımız firmalar mahindra'nın TATA'dan daha iyi bir firma olduğunu ve arazi aracı ve traktör konusunda çok iyi tecrübelerinin olduğunu söylemişti , kendileride aracın bahsi geçen GOA modelini kullanmakta idiler.

Ben kendi tecrübeme dayanarak

-pik-up modelinin iç hacmi çok geniş
-ön-arka elektrikli camlar
-manuel klima
-süspansiyonların yaprak yay olması nedeni ile arkası çok sallantılı

Arazi tecrübesi olarak

-Benim çok profesyonel tecrübem olmadı ama amatörce yaptığımı gezilerde hiçbir problem yaşamadım.
-Aracın şasesi göründüğü ve kullanımda edindiğim tecrüeye göre çok sağlam.
-4x4 özelliğide test ettiğim yerlerde beni hiçbir zorlukta bırakmadan ,işimi gördü.

aracımın bazı resimlerini ekliyorum.

Açıkcası ben aracı çok sevdim, günlük ağır kullanımlar ve bu tarz uygulamalar için uygun olduğunu düşünüyorum.

iyi günler ,

Barış Yüreğir

IMG00018 20100307 1152

DSCN0185

Biz aracı tahminimce ilk alanlardanız,

O zaman izmir'de servisi olmadığı için aracı ankara opel bayisi Opan otomotiv'den almıştık
hatta ilk bakımları için izmirden ankaraya götürüyorduk : ).

Kullanım zamanında bozulan klimanın bir parçası , arka süspansiyonun ufak parçaları ,
vb. gibi ufak parçalarda sorun yaşamadık.Ayrıca bakım ve gerektiğinde ihtiyaç olan filtre gibi malzemelerde stoklarında servislerin mevcut.

Şuan izmir'dede servisi var , fakat 4 sefer değişmesine rağman km. göstergesini düzelttiremedik, halada çalışmıyor.:smiley:.

Onun dışındada ciddi bir sorun olursa hindistan'dan getiririz diye düşünmüştük alırken.

iyi günler

Barış Yüreğir

ARKADAŞLAR MAHİNDARA PİCKUP ALDIM İKİ AY DEMEDİ AKS KAPASI BİLYA DAĞITTI. BUNA ÇARE ..YURDIŞINDAN PARÇA NASIL TEMİN EDİLİYOR.BUNU ÇIKMASI BULUNURMU..AÇİL BİGİ LÜTFEN

Merhabalar,

Ben yaklaşık iki senedir mahindra'nın 2008 4x4 Pik-up modelini kullanmaktayım.

Off-road ile kısa zamandır ilgilenmeye başladım.Esasında aracı alış nedenim ise hem işte ağır kullanabileceğim hemde bu tarz etkinlikler yapabileceğim bir araç olması idi.
İşimiz nedeni ile hindistan'la da çalışmaktayız.Aracı hem hindistan'da incelemiştim ve çalıştığımız firmalar mahindra'nın TATA'dan daha iyi bir firma olduğunu ve arazi aracı ve traktör konusunda çok iyi tecrübelerinin olduğunu söylemişti , kendileride aracın bahsi geçen GOA modelini kullanmakta idiler.

Ben kendi tecrübeme dayanarak

-pik-up modelinin iç hacmi çok geniş
-ön-arka elektrikli camlar
-manuel klima
-süspansiyonların yaprak yay olması nedeni ile arkası çok sallantılı

Arazi tecrübesi olarak

-Benim çok profesyonel tecrübem olmadı ama amatörce yaptığımı gezilerde hiçbir problem yaşamadım.
-Aracın şasesi göründüğü ve kullanımda edindiğim tecrüeye göre çok sağlam.
-4x4 özelliğide test ettiğim yerlerde beni hiçbir zorlukta bırakmadan ,işimi gördü.

aracımın bazı resimlerini ekliyorum.

Açıkcası ben aracı çok sevdim, günlük ağır kullanımlar ve bu tarz uygulamalar için uygun olduğunu düşünüyorum.

iyi günler ,

Barış Yüreğir

Ekli dosyayı görüntüle 121735

Ekli dosyayı görüntüle 121736
Barış bey merhaba Hindistan'a çalıştığınızı söylediniz 0532 557 6720 Mahindra aracla ilgili görüşebilirsiniz teşekkürler

BU ARAÇLARIN TÜRKİYE YOLLARINA UYGUNLUĞU AYRICA GENİŞ OTURMA İMKANLARI SAYESİNDE ARAÇ İÇERSİNDE
GERÇEKTEN RAHAT ETMEKTESİNİZ.

AYNI ZAMANDA AKSESUARA AÇIK BİR ARAÇ DEŞİŞİK AKSESUARLAR SAYESİNDE ARAÇ ARAZİ GÖRÜNÜMÜNE YANINDA
ÇEKİCİLİĞİ SAYESİNDE MODELİ GEÇMEYEN BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEMEKTE.

ŞU AN ELİMDE 2009 MODEL ÇK 4X4 FULLBOX,AJ ARAÇ BULUNMAKTADIR. HERŞEY DAHİL FİYATI 34.450 TL "TRAFİK SİGORTASI HARİÇ"
Bende de bir tane var fakat motor parcalri arza verde nereden bula bilirim acaba

Mahindra GOA
sınırsız kılometre garantisi ve 2 ton agırlığı ile sınıfında rakipsiz bir kapalı kabin kamyonet (caddy,kangoo,connect,doblo gibi)

Ekli dosyayı görüntüle 78059

Ekli dosyayı görüntüle 78060

Ekli dosyayı görüntüle 78061

Ekli dosyayı görüntüle 454857
mahindra 2.6 motor

Piston sekman
1 ad piston kolu
Yag pompası
Sibop tk
Gayt tk
Devirdaim
Triger
Ana yatak
Kol yatak
Gezi ayi
(Bu parçalar lazım nerede bula bilirim )
Araç 8 valf

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri