Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kargagakdedi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,475

Kargagakdedi

Kamp I
Yer
Trabzon
Bu topografya haritasını indirdiğim site kapandı başka bir yerde de bulunmuyor ve lisans sorunu da yok bu sebeplerle paylaşmak istiyorum.

mystloblue' Alıntı:
* herhalde problemli paylaşım linki dosyayı göstermiyor ,uploaded a yükledim link aşşağıda

http://ul.to/rqkbmqq3

Etiketler

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında

Konuyu açtığımda unutmuşum Şifre 2. mesajımda ZİP ŞİFRESİ : kargagakdedi

Arkadaşlar bu harita magellan GPS'ler için elde edebileceğiniz en ayrıntılı ve ücretsiz haritadır.
Eşyükselit eğrileri 5 m aralıklıdır.

Turgut bey merhabalar ben de magellan triton 1500 ve explorist 600 modelleri var. cihazların içerisinde gelen backround haritanın yanı sıra kendi oluşturacağım ava yasak saha sınırlarını gps e baz haritanın üzerine yüklemek istiyorum bu konuyla ilgili bilginiz var mıdır.

Bende triton 1500 kullanıyorum. Söylediğiniz şeyi magellanın vantage point programında rahatlıkla yapabilir ve gps e aktarabilirsiniz. bunun için programı açın bahsettiğiniz bölgenin sınırlarınıda programın Map tools bölümündeki plan new route a tıklayıp çizin. Bunu size rota olarak çizecektir ama siz bahsettiğiniz amaç için de kullanabilirsiniz. Sonrada pc kablosuyla gps e aktarın.

linki bir daha verebilirmisiniz. teşekkürler

Evet dediğiniz gibi bir sorun var. Yeniden yüklüyorum. Sanırım siteyle alakalı bir sorun.

merhaba, güncel yunanistan ve türkiye topo haritasını sizlerle paylaşmak istedim.ben magellan triton 400e yükledim gayet iyi iş yapıyor linki aşşağıda
http://**.com/files/3363928706/TOSMGRTR.zip
* olan yere ** yazın

Benim satın aldığım site den aldınız sanırım. Güncellenmesi çok iyi olmuş zira osm (Open Street Map) devamlı, kullanıcılar tarafından güncellenen bir harita sağlayıcısı ve topografik haritasında bir çok tabiat parkı, yürüyüş parkurları, göller,dereler, yürüyüş yolları üzerindeki su kaynakları v.b. bilgileri içeriyor. Ayrıca eşyükselti eğrileri 5m aralıklı .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri