magellan 315

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan firar 58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,808

firar 58

Yeni Üye
Arkadaşlar USA'dan bir macellan 315 aldım fakat türkce kullanma klavuzunu bulamıyorum,bu konuda yardımcı olabilecek gönül dostlarından yardım bekliyorum.

Etiketler
Ynt: magellan 315

Bu bir gönül dostlarını uyandırma msj'dır,haydin arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum,sağlıkla kalın.

lütfen yanlış anlamayın beni ancak ingilizce öğrenseniz daha iyi olmazmı? malum teknoloji üretemeyen bir ülkeyiz. teknolojiyi seviyorsanız takip etmek için ingilizce bilmek öğrenmek şart. ayrıca öğrenmesi çok kolay bir dil.
gelelim sorduğunuz soruya. magellan 315 türkiye'ye ithal edilmemiş bir cihaz. bu sebepten dolayı kullanma klavuzu yok. magellan'ın web sitesinden ingilizce kullanım klavuzunu indirin (pdf formatında). daha sonra translate.google.com.tr'de "dökümanı çevirin"'e tıklayın. indirdiğiniz pdf dosyasını ingilizceden türkçeye çevirin. bir deneyin bakalım istediğiniz gibi olacakmı.
eğer çok takıldığınız bir çeviri olursa seve seve yardımcı olurum.

çağatay kardeşim,bu konuda tek cevap sizden geldi öncelikle teşekkür ederim lakin benim çocuğum 30 yaşinda takdir edersinizki yeni bir dil öğrenme yaşını biraz geçmişim.

firar 58' Alıntı:
çağatay kardeşim,bu konuda tek cevap sizden geldi öncelikle teşekkür ederim lakin benim çocuğum 30 yaşinda takdir edersinizki yeni bir dil öğrenme yaşını biraz geçmişim.
daha çok gençsiniz. Karamürsel'de Otel Kao'nun işletmecisi Şefik Bey'in 22 yaşında torunu var, geçen sene Almanya'ya dil kursuna gitti, elinden kitabı bırakmıyor. Şimdi şakır şakır Almanca konuşuyor.
Magellan'a gelince 315 modeli 1990'ların sonunda üretimi ve satışı yapılan bir cihaz. İnternette araştırdım kullanım klavuzu mevcut değil.
Magellan 310 kullanım klavuzunu buldum bu linke bir göz atın umarım işinizi görür http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=tr&u=http%3A%2F%2Foneresponse.info%2Fresources%2Fimtoolbox%2Fpublicdocuments%2FGPS%2520-%2520Magellan%2520310%2520User%2520Manual%2520-English.Pdf
310 ve 315 aslında aynı cihazlar. çok ufak fark var aralarında.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri