Mağara İçinden Yükselen Ağaç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Obelia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,980
Ynt: Mağara İçinden Yükselen Ağaç

Teşekkürler. Benim için en büyük ödül, insanların yorumlarıdır, beğenmeleridir. Daha ben emekleme aşamasındayım, ufak adımlar atmama daha çok yol var :smiley: Maraşıma sevgiler...

alpkaptan' Alıntı:
sen ıyı bır doga fotografcısı olucaksın belkı odul bıle alırsın

Etiketler

Vallah iyi tepkiler almışsın bu rüzgar ile okyanus gecersin.Divriğin kıymetini bilin Orada dünyanın ve Selçukluların en iyi ve eşi menendi bulunmayan bir eseri var.Kaç kere niyetlendiysem nasip olmadı.Bir defasında unesco amcam adı da geldik onu da kolluk kuvettleri ,ve kraldan fazla kralcıların hışmına uğradık ,bir patırtı kütürtü derken vs. yine çekemeden geri geldim.Kısaca bu kadar.Haziranda kuzey çephesi ve seher vaktiini kaçırmamak gerek.şimdi kacayım.formdaki herkese selamlar.ömer kardeş ve abi bu aralar pek görüşemiyoruz.umarım iyisin.

freegraf' Alıntı:
Vallah iyi tepkiler almışsın bu rüzgar ile okyanus gecersin.Divriğin kıymetini bilin Orada dünyanın ve Selçukluların en iyi ve eşi menendi bulunmayan bir eseri var.Kaç kere niyetlendiysem nasip olmadı.Bir defasında unesco amcam adı da geldik onu da kolluk kuvettleri ,ve kraldan fazla kralcıların hışmına uğradık ,bir patırtı kütürtü derken vs. yine çekemeden geri geldim.Kısaca bu kadar.Haziranda kuzey çephesi ve seher vaktiini kaçırmamak gerek.şimdi kacayım.formdaki herkese selamlar.ömer kardeş ve abi bu aralar pek görüşemiyoruz.umarım iyisin.

Mehmed bey kardeşim sizin hızınıza yetişmek mümkün değil görünmeniz,le kaybolmanız bir oluyor şükür iyiyim

Mehmet Bey, benim okyanusu geçmek gibi bir derdim yok ki. Ben sadece mutlu olduğum şekilde yaşıyorum, ve bunları ölümsüz kılmaya çalışıyorum. ve bunların beğenilmesi yada eleştirilmesi beni hırslı değil, mutlu ediyor.

freegraf' Alıntı:

Burcu hanım, bende teşekkür ederim.
Ben SİVAS adını duyunsa ilk önce SİVAS KONGRESİNİ anımsarım, üzerinde yaşamaya çalıştığım ülkemin temellerini GAZİ VE ARKADAŞLARI orada attılar.
Ben fotoğraftan pek değil hiç anlamam sadece resim çekmek değil, fotoğraf çekmek denmesi gerektiğini bilirim.Bende nazicane birşeyler çekmeye çalışıyorum.
Şimdilik Çanakkale de yaşıyorum bu yöre gerçekten çok güzel bende sağı solu fotoğraflamaya çalışıyorum.
Fakat bu işin duayeni olan arkadaşlar ne derlerse doğruyu söylerler, keşke muhtelif yerlerde seminer verselerde bende katılabilsem.
Kalın sağlıcakla.

Niyazi Bey Merhabalar,

Ben yaklaşık 1 yıldır Sivastayım. İlk zamanlar İzmirden sonra alışamamıştım bu şehre, ama şimdi farklı pencerelerden bakabiliyorum. Fotoğrafçılığın, insanı bir yere, insanı hayata bağlayan bir yanı var. En azından ben böyle hissediyorum.

sisdagili61' Alıntı:
Burcu hanım, bende teşekkür ederim.
Ben SİVAS adını duyunsa ilk önce SİVAS KONGRESİNİ anımsarım, üzerinde yaşamaya çalıştığım ülkemin temellerini GAZİ VE ARKADAŞLARI orada attılar.
Ben fotoğraftan pek değil hiç anlamam sadece resim çekmek değil, fotoğraf çekmek denmesi gerektiğini bilirim.Bende nazicane birşeyler çekmeye çalışıyorum.
Şimdilik Çanakkale de yaşıyorum bu yöre gerçekten çok güzel bende sağı solu fotoğraflamaya çalışıyorum.
Fakat bu işin duayeni olan arkadaşlar ne derlerse doğruyu söylerler, keşke muhtelif yerlerde seminer verselerde bende katılabilsem.
Kalın sağlıcakla.

İzmir'den özelliklede Karşıyaka'dan sonra bana İstanbul bile zor gelmişti.
Çok haklısınız çok.
Fakat CUMHURİYETİN TEMELLERİ SİVAS'TA atıldı.
Sivas'taki arkadaşlarımızla görüşmeye çalışın, size mutlaka yarımcı olurlar.
Kalın sağlıcakla.

Ağacın farklı yerlerden göürntüleri

IMG 0782

Burcu hanım teşekkürler, şimdi daha iyi anlıyorum vermek istediğiniz duyguyu
:smiley:

Tempus' Alıntı:
Burcu hanım teşekkürler, şimdi daha iyi anlıyorum vermek istediğiniz duyguyu
:smiley:
Kürşad,bu resimleri dergiye koyarsın Burcu kızım eline sağlık Sivasta güneşin doğuşu,bu güzel ağaç resminden sonra deniz üzerinde güneşin batışınıda çekmen için kafan estiğinde Sedat abinin misafiri olabilirsin

Sedat abi, zaten denizi öyle bir özledim ki, tam da yarama tuz bastın.. Davet için teşekkürler, bir gün düşer abi yollarımız oralara. Ama bu ay ki rotalar belli abi. Yarın Samsuna gideceğim, sanırım katılmıyacaksınız siz Samoffun etkinliğine? 21-22 sinde de Tarsus var, umarım orada görüşürüz, kamp ateşinin etradında, elde kahveyle, dostlarla muhabbet etmenin tadı bambaşka...

küçük ağa' Alıntı:
Kürşad,bu resimleri dergiye koyarsın Burcu kızım eline sağlık Sivasta güneşin doğuşu,bu güzel ağaç resminden sonra deniz üzerinde güneşin batışınıda çekmen için kafan estiğinde Sedat abinin misafiri olabilirsin

Obelia' Alıntı:
Sedat abi, zaten denizi öyle bir özledim ki, tam da yarama tuz bastın.. Davet için teşekkürler, bir gün düşer abi yollarımız oralara. Ama bu ay ki rotalar belli abi. Yarın Samsuna gideceğim, sanırım katılmıyacaksınız siz Samoffun etkinliğine? 21-22 sinde de Tarsus var, umarım orada görüşürüz, kamp ateşinin etradında, elde kahveyle, dostlarla muhabbet etmenin tadı bambaşka...
kızım Tarsus bu hafta değilmiydi?

Valla abi bende çözemedim ama son durum 7'sinde olan etkinliği Çukurova offroad yapıyor, 21-22 sinde tarsus tork klübü yapıyor...

küçük ağa' Alıntı:
kızım Tarsus bu hafta değilmiydi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR