Mağara İçinden Yükselen Ağaç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Obelia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,952

Obelia

Kamp II
Yer
Sivas
Yer; Sivas Divriği Kalesi

324 n

Etiketler

Ynt: Mağara İçinden Yükselen Ağaç

dopamin
Aydınlığa ulaşmak için o bile var gücünü kullanırken ...................

Arkadaşım dediğne kesinlikle imzamı atarım, evet birilerine örnek olmalı, karanlıklar aydınlığa gebedir.
Gazi ve arkadaşları en büyük karanlıgı yırtarak öyle bir aydınlattılarki, o ışığın şavkı dünyayı hala aydınlatıyor, aydınlatacak ta kıyamete kadar.
Kalın sağlıcakla.

iyi bir paylaşım teşekürler.iyi gezmeler.

Teşekkürler Niyazi Bey, bu fotoğrafı çekerken; ağacın köklerinden, dallarının heybetle göğe uzanışından, ve seneler geçsede dimdik kalışından çok etkilenmiştim. Ama sizin yorumunuzla bu fotoğraf benim için çok daha anlamlı oldu. Teşekkürler yorumunuz için.

sisdagili61' Alıntı:
dopamin
Aydınlığa ulaşmak için o bile var gücünü kullanırken ...................

Arkadaşım dediğne kesinlikle imzamı atarım, evet birilerine örnek olmalı, karanlıklar aydınlığa gebedir.
Gazi ve arkadaşları en büyük karanlıgı yırtarak öyle bir aydınlattılarki, o ışığın şavkı dünyayı hala aydınlatıyor, aydınlatacak ta kıyamete kadar.
Kalın sağlıcakla.

Teşekkürler Mehmet Bey, Biliyorsunuz yorumlarınız önemlidir benim için. 2 hafta sonra allah nasip ederse gene yollara düşeceğim. Güzel fotoğraflarla, güzel anılarla dönerim inşallah :D

freegraf' Alıntı:
iyi bir paylaşım teşekürler.iyi gezmeler.

Keşke daha geniş açılı bir objektifle çekilebilseymiş sizin çıplak gözle hissettiğiniz duyguyu bize daha iyi aktarırdı sanırım.

Belki haklısınız Kürsad Bey. Ama elimden ancak bu kadar geldi. Daha yolun başındayım ve makineyle ben birbirimize alışma devresindeyiz henüz :D En azından ufakda olsa bazı hisler uyandırabildiyse fotoğrafım, bu benim için büyük bir mutluluk olur :smiley:

Tempus' Alıntı:
Keşke daha geniş açılı bir objektifle çekilebilseymiş sizin çıplak gözle hissettiğiniz duyguyu bize daha iyi aktarırdı sanırım.

Aynı ağacın farklı açılardan farklı fotografları ve mağaranın girişinin fotograflarınıda eklerseniz varsa merak ettim.

Freegraf mehmed beyin bir sözü aklıma geldi affına sığınarak kullanıyorum burada allah çektirsin

Tabi Kürşat Bey, en kısa zamanda eklerim..

Tempus' Alıntı:
Aynı ağacın farklı açılardan farklı fotografları ve mağaranın girişinin fotograflarınıda eklerseniz varsa merak ettim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR