Lyon'dan İspanya-Portekiz 2011 Yazı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zentoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,032
Ynt: Lyon'dan İspanya-Portekiz 2011 Yazı

Kampinde mangaldan görüntüler devam

Site35

Site36

Site37

Site39

Etiketler

İyi günler
Güzel görüntüleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Ayıp olmaz ise masanızda taze börülce saltası mı var?
kalmış olduğunuz yerde taze börülce bulmak mümkünmü?
yoksa bir cins taze fasülyemi?
Saygılar
Batuhan
Ankara

Özgür bey fotografların kurtulması sevindirici,
İspanya ve Portekiz için güzel bir kaynak gezi yazısı olacağına eminim. Sakal traşından sonra yakışıklılığınız gün yüzüne
çıkmış sıhhatler olsun.Selamlar.

İlkokula ve ortaokula giderken herkeste bulunmayan (biriktirdiğim bayram harçlıkları ile alabilmiştim, çok pahalıydı ve babamdan o denli büyük bir parayı isteyemezdim) bir "Büyük Atlas"ım vardı ve dünyayı incelerdim... Bu arada, dünyanın bir çok yerini olduğu gibi, Biskay Körfezi kıyılarını (İspanya ve Fransa) da hayallerimde canlandırmaya çalışırdım. Fotoğraflarınız, elli yıl öncesi hayallerimi bir kez daha anımsamama neden oldu; sağolun. Kimbilir yolum belki birgün oralara da düşer...

İzliyoruz!.. :smiley:

Cavid Sezen
Not: İzninizle San Sebastian'ın coğrafi konumunu belirtmek istiyorum.

San Sebastin spanya   Google Haritalar 1331889026758

Levent Abi bende aynı şeyi yazacaktım traşli ve traşsiz iki foto gelince acaba farklı kişilermi diye tereddüt ettim.Cok güzel paylaşım devamını bekliyoruz.

Ben

mangal kısmında takılı kalıp ,öteye geçemedim .Hatta şöyle bir içte geçirdim Buralara kışın ve karın çöreklendiği bu günlerde ,güzel bahar havasına özlemime sizin gezi son noktayı koydu diyebilirim .Tatile gidesimmmm var .Beyaz şirin şey ;kafanı bir uzatta ekrandan seni sevelim azcık.Benim çocuklar görmesin onu ;D ;D ;D ;D

Bakıpta iç geçirmeyen yoktur herhalde..
Çok güzel yazı ve fotoğraflar..
Teşekkürler bizlerle paylaştığınız için..

Tesekkürler,biraz daha gayret Özgür bey :smiley: ,öbür Fotograflari da gezelim ve görelim.Paylasim icin cok tesekkürler.

Özgür bey siz, eşiniz ve Efe bu gezide çok eğlenmişsiniz. Yüzünüzdeki mutlluluk daim olsun :smiley:

Sizin için MFÖ den iki şarkı beğendim biri karavandan önce ki hayaliniz ''benim hala umudum var'' şimdi içinse '' herşey çok daha güzel olacak'' (her ne kadar filmin adı olsa da)dilerim her şey sizin için ikinci şık ta ki gibi gelişir.

İşlerimin yoğunluğu ve seyahat programım dolayısıyla uzun süredir siteye giriş yapamadığım için cevap veremedim. herkesden özür diliyorum ama hep aklımdaydı.

Sayın mserdemir teşekkürler :smiley: umarım sizi buralarda görürüz.

Sayın saruhan Avrupa'da böğrülce bulunabiliyor. Bizim bildiğimizden biraz daha sert ama aynı tat aynı doku.

Sayın güngör iltifatınız için teşekkürler :smiley:

Sayın Ebru Yetim zaten şu mangal olmadan yapamıyorum ;D

Sayın mayıstosböce seçtiğiniz parçalar süper olmuş :smiley:

Sayın Gezmen harita için teşekkürler, buralara yolların düşmesi bir hayal değil eminim yakında okyanus sahillerinde buluşabiliriz. İnsan zaten hayallerine peşinde koşmadan ulaşamıyor.

Ayrıca yorum bırakan herkese teşekkürler, Akşam eve gidince yazının ve fotoğrafların devamını ekleyeceğimiz.

zentoz' Alıntı:
İşlerimin yoğunluğu ve seyahat programım dolayısıyla uzun süredir siteye giriş yapamadığım için cevap veremedim. herkesden özür diliyorum ama hep aklımdaydı.

Sayın mserdemir teşekkürler :smiley: umarım sizi buralarda görürüz.

Sayın saruhan Avrupa'da böğrülce bulunabiliyor. Bizim bildiğimizden biraz daha sert ama aynı tat aynı doku.

Sayın güngör iltifatınız için teşekkürler :smiley:

Sayın Ebru Yetim zaten şu mangal olmadan yapamıyorum ;D

Sayın mayıstosböce seçtiğiniz parçalar süper olmuş :smiley:

Sayın Gezmen harita için teşekkürler, buralara yolların düşmesi bir hayal değil eminim yakında okyanus sahillerinde buluşabiliriz. İnsan zaten hayallerine peşinde koşmadan ulaşamıyor.

Ayrıca yorum bırakan herkese teşekkürler, Akşam eve gidince yazının ve fotoğrafların devamını ekleyeceğimiz.

ozaman bende takipdeyim

Tebrikler, gerçekten çok güzel bir duygu olmalı, paylaşımınız için çok teşekkürler sayenizde biz de yaşamış kadar olduk. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.