LÜTFEN VX80 YÜKSELTME HAKKINDA BİLGİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RAİDER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,533

Etiketler
Ynt: LÜTFEN VX80 YÜKSELTME HAKKINDA BİLGİ

bsayil' Alıntı:
mehmetselamlar

ne oldu resimleryahu ;D ;D
abi merhaba yükseltme kitini bekliyorum ve bugün tavan sepetine başladım başladım derken ben kendim yapıyorum yarın resimleri yükleyecem inşaallah

selamlar hayırlı olsun aracınız iyi günlerde kullanın,
yükseltme kiti derken tavan sepeti sonra vinç sonra lastik, telsiz, tamponlar abi bunun sonu yok ;D ;D
tekrar aramıza hoşgeldiniz.

bacarmobil' Alıntı:
selamlar hayırlı olsun aracınız iyi günlerde kullanın,
yükseltme kiti derken tavan sepeti sonra vinç sonra lastik, telsiz, tamponlar abi bunun sonu yok ;D ;D
tekrar aramıza hoşgeldiniz.
sağolasın abi sonu olmayan bir yola girdim hayırlısı olsun inşaallah çoğu işlem elimden geldiği için beni fazla yormıyacak sanırım :-X

aracınız hayırlı olsun, inşallah bol çamurlu günlerde binersiniz.ama resimsiz olmaz abi merakla bekliyoruz resimleri.saygılar... ;D

ALİ ÖZEN' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun, inşallah bol çamurlu günlerde binersiniz.ama resimsiz olmaz abi merakla bekliyoruz resimleri.saygılar... ;D
sağolun inşaallah hepimize

Kitli, Kitsiz birer tanecik resim oluverseymiş keşke...
Yorum yapardık bizde...
:smiley:

RedlinE' Alıntı:
Araci yapip bir kampimizda bizle kaynaşirsaniz dahada samimi oldugumuzu goreceksiniz.
kazasiz belasiz keyfını cıkarmanizi dilerim.

mont yaptiriyoruz isterseniz listeye dahil olabilirsiniz.

şu listeye beni de dahil edebilirmisiniz?koşulları nelerdir?

en yakın zamanda fotoğrafları yayınlayacam daha araçla foto çekinmedim

ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA ARANIZA YENİ KATILDIM,L200 KULLANICISIYKEN KARAR DEĞİŞTİRİP YENİ BİR TOYOTA VX80 ALDIM,OFFROAD AKSESUARLARINI DİZMEYE ÇALIŞIYORUM AMA YÜKSELTME KİTİ BULAMIYORUM ELİNDE KULLANMADIĞI YÜKSELTME KİTİ VS OLAN ARKADAŞLAR VARMI YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR