Lütfen 1 Saatte 3 Konudan Fazlasına Cevap Yazmayın !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EvliyaCelebi2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,591

EvliyaCelebi2

Söz insanın aynasıdır..
.

Lütfen 1 Saatte 3 Konudan fazlasına cevap yazmayalım !
Yahut da yeni konu açmayalım derim..

Nedensiz ricanın bir anlamı yok.
Buyurun;
İstemeden de olsa diğerlerinin konusu haksızca arkalara itilmekte.

Yaylım ateşine çay molasından sonra devam etmek sorun olmamalı ?
Forum 10 senedir burada, biryere kaçtığı yok. :p

Tabi bunda tıklanma sayısının arttırılması için bütün bölümlerdeki yeni konuların birleştirilmesi yatıyor.
Fakat yine de böyle bir aracın sisteme uygulanması yerinde olmaz mıydı dersiniz ?

Eski Osmanlı’da yazılı bir kanun olmasa da göz hakkı nedeniyle yeni yapıların, eski yapıların önünü kapatması ahalice yerinde karşılanmazmış.

...
Yerinde yerine adaplı yazacaktım ama neme lazım, belki başıma birşey gelebilir diye değiştirdim..:yum:

.

Son düzenleme:

Etiketler
.

Hemen altta 9 dakikada 10 başlık açılıp 10 reklam verilmiş...
İşte böyle zırtapoz makinaların seri reklamları da azaltılmış olmaz mıydı ?

XenForo’ nun böyle bir plug-in’i vardır muhakkak ?

Son düzenleme:

.

Forum yönetiminin nezaketen de olsa cevaptan imtina etmesine rağmen yılmadan sorunları bildirmenın beyhudeliğini es geçerek, şimdi de “Beğen” tuşunun çalışmadığını bildirmek istedim.

Bu gidişle avatarımı Sisifos olarak değiştirmem daha uygun olacak galiba ? :p

.

Aklıma geldi sorayım bakalım..... benim avatarımın olduğu yerde neden benim rütbem yazmıyor acaba?
.

Ben avatarımın altındaki rütbenin yazıldığı kişisel başlığımı boş bıraktım.
Tabi siz orada felsefe yapınca rütbenize yer kalmamış olmalı ?

Ama merak etmeyin benim gözümde rütbeniz belli...:yum:

.
34B63898 2D3B 4F20 B5A1 F217B40108B0

.
...
Bu teknik bir konu olduğundan açıklanması kolay olabilir.

Fakat gelin ben size daha başka bir şeyden bahsedeyim ;
Forumda birçok kıymetli üyeyi küstüren büyük facia yaşandıktan sonra, daha evvel alınan “Beğen”ler de sıfırlandı. Nedense bunların üyelere eklenmesine üyelere olduğu gibi değer verilmedi.
Hadi bu teknik olarak zordu diyelim, ama insan iki kelimeyle bile zorluğu üyelerine açıklayamaz mıydı acaba ? :confused:

Galiba ben başka gezegenden inmiş olmalıyım ? :p

.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR