Lost' 2010'a Kadar Devam Edecek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan queensland Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,035
Ynt: Lost' 2010'a Kadar Devam Edecek

Bu dizinin hastasıyım...

Dünya Lost izleyenler ve izlemeyenler diye ikiye ayrılmış biçimde, ben izleyenlerdenim.

Etiketler

Gelsin Artık Şubat Ayı
Başlasın Artık Lost

Acayip Meraklar Ve Beynimde Bir Ton Cevap Bekleyen Sorular Varr
Dellendirmeyin Adamı Kardeşim :D

Evet Lost ahh Lost mu desem acaba. :D İlk başlarda çok dikkatimi çekmemişti açıkcası..Kardeşim izliyordu abla sen seversin kesin dedi ve o günden sonra olan oldu zaten..Dizi kültürü olmayan beni bile müptelası yaptıktan sonra diğer insanları düşünemiyorum bile..Bu son bölüm diğer bölüme geçmeyeceğim diyorum ama dayanamayıp-merakıma yenilip - izlemeye devam ediyorum.. :D

Hala izlemeyen varsa şayet çok şey kaçırmış sayılmaz...Hatta ne derler bilirsiniz;zararın neresinden dönülürse kardır.. :D

3 sezonun bölümleri harici diskte duruyor...
Bir arkadaş yüklemişti...
Henüz hiçbirini izlemedim...
Acaba hiç bulaşmasam mı "lost" olayına... :eek:

Şöyle ki taiga;
Eğer diyorsan ki düzenli izlediğim kayda değer bir dizim olsun bir an önce başla derim emin ol pişman olmazsın..Ama diyorsan ki ben kendimi biliyorum bağımlılık yapar sonra kafayı kaldıramam o zaman bir şey diyemeyeceğim..bkz--->ben :p

Bir an önce başlasa şu Lost diyeceğim ama ben daha 3 üncü sezonun son bölümlerini bulamadım. :smiley:

Tuhaf bir dizi ve ayrıca bilinmeyen canavarı gören var mı?

İndirmeden seyret diye tanımlanan 2 sitem kapatılmıştı ve ben izleyemiyeceğim için üzgündüm ama internette gezince yeni siteler keşfettim. Dün 4. sezonun 10. bölümünüde izledim keyfim yerine geldi.

TNT kanalında pazartesi günleri ilk sezon, 2 bölüm Türkçe dublajlı olarak, pazar günleri ise Orjinal seslendirme, altyazılı olarak yayınlanıyor.
Bu hafta 11. ve 12. bölümler yayınlanıyor. İlgilenenlere ;D

lost_s03.jpg

yazın 4. sezonu birden 3-4 günde bitirmiştim. 5. sezonu da abd ile eşdeğer izliyorum. Fakat bu şekilde hiç tavsiye etmem baştan izleyecek olan varsa bence sezonları biriktirip izlesin derim.

çok saçmaladılar ilk sezon iyiyidi artık kabak tadı vermeye başladı

Hadi hayırlı olsun,
5.sezonu da bomba bir finalle bitirdik.

Arşiv yaptım. tüm sezonları aldım. Sadece 5. sezonun finali kalmıştı onuda aldım hayırlısıyla. ;)
Yinede Lost baş ucu kitabı alınarak izlenirse bir çok soru daha çabuk cevaplanabiliyor. sayesinde google amca ile akraba oluyordum her bölm sonrası. 8)

kesinlikle bomba bir finaldi..

Lost'u Lost yapan şeyleri daha yerine oturtmak için şurayı okumanızı tavsiye ederim;

biraz uzun bir yazı, ama pişman olmazsınız :D

http://www.anafikir.com/lostun-kahramanlari-gecmisin-parametreleri/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri